Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, első elélvezésetek lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, első elélvezésetek lány jelenlétében hogy történt? Hány évesek voltatok és mennyi a lány? Hányadik partnere voltál? Milyen kapcsolatban voltatok? Mi volt az élvezés elötti pár órában és utána lévő pár órában?

Figyelt kérdés

2020. jan. 16. 10:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Brutálisan kielégített szájjal. 22 éves voltam,a lány 21. Előttem volt három négy párkapcsolata már. Amikor ez történt, akkor már abarátnőm volt. Előtte pár órában: beszélgettünk, csókolóztunk. Utána pár órában: arra nem emlékszem...😜
2020. jan. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

1) Az első kérdést értelmezni sem tudom.

2) 21 és 19.

3) 3.

4) Rendes.

5) Még több óra.

2020. jan. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

15 voltam, egy moziban történt (beültünk hátra a sarokba)

Elővette és nagyjából 10 rántás után el is élveztem, az oldalamra fordultam hogy ne ránk spriccelne

Az második barátnőm volt

2020. jan. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Otthon voltunk.

14 voltam, ő 36. A kezére, alkarjára sikerült lőnöm.

Első ilyen partnerem volt.

Utánna is otthon voltunk.

2020. jan. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
3 as izgi lehetett :) csináltam volna szívesen neked :P
2020. jan. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Az én segítségemmel verte ki. 12 évesek voltunk mind a ketten. Első voltam neki. Legjobb barátok voltunk. Előtte beszélgettünk, természetesen rátértünk a témára előtte, finom rávezettem. Utána meg elmentünk sétálni és átbeszéltünk a frissen szerzett élményt, ami nagyon jó volt!
2020. jan. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Már régen volt,előtte sosem voltam még lánnyal úgy,pettingeltünk,először láttuk egymást meztelenül.Mindketten szüzek voltunk még,meg sem merte fogni én tettem oda a kezét... pár perc és a kezében sültem el,nevettünk csak rajta.17 voltam,a lány is.
2020. jan. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Gólyatáborban leszopott egy évfolyamtársam, a szájába élveztem.

19 évesek voltunk mindketten.

Második voltam neki.

Akkor még semmilyen különös kapcsolatban nem voltunk, később a barátnőm lett, bár nem tartott sokáig.

Élvezés előtt pár órában: passz, buliztunk.

Élvezés után pár órával: visszamentünk a szobámba gumiért, aztán meg is dugtam, mivel előtte lecummantott, bírtam sokáig.

2020. jan. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

19 éves voltam a lány 18, fesztiválon voltunk, előtte ittunk, táncoltunk, csókolóztunk, nem tudom hányadik partnere voltam. Alkalmi kapcsolat, de használtunk óvszert, cseréltünk számot, párszor még beszéltünk a fesztivál után is, de távol laktunk egymástól így annyiban maradt.

Aaaaah azok a boldog fiatal évek, nyári fesztiválok - jöhetne már a jóidő megint :)

2020. jan. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

1) Együtt aludtunk és ahogy hozzámbújt nekem felállt az érintésétől, bőrétől, illatától, szemeitől, ruháitól, aztán kivertem előtte.

2) 15-15

3) 0.

4) Barátok

5) Előtte: Lazultunk Utána: Arra vágytam, hogy kiverje.

2020. jan. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!