Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jobban fogom élvezni ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobban fogom élvezni ha a páromnak nagyobb? Számít a méret?

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok és nem tudom, hogy másabb a szex ha nagy a mérete a srácnak? Jobban fogom élvezni?
2020. jan. 17. 10:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem élvezem a nagy méretet nekem az átlagos bőven jó. Ettől függetlenül te élvezheted.
2020. jan. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Ha túl nagy, akkor lehet még sokkal rosszabb is lesz, mint egy normál vagy kisebb mérettel.
2020. jan. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Megint a provokatív kérdésekkel jönnek az idióta pasik...
2020. jan. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%

Hát az attól is függ, hogy mi neked a nagyobb. Van akinek a 16-7 is már nagyobb van akinek 20 vagy afelett.

Én azt mondom ha 20 cm alatti lesz a pasid szerszáma akkor nagy valószínűséggel fogtok rá módszert találni, hogy mindketten élvezzétek, ha olyan srácot találsz mint én, akinek 20 cm feletti a mérete akkor nagyjából az orál és kézimunkán kívül minden más kilőve mert szenvedés lesz mindkettőtöknek..

2020. jan. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha kicsinek érzed a párodat, próbálj intim tornát. Ez beszűkít téged. A jó együttlét nem csak a mérettől függ; egymásra hangoltság, figyelem, gyengédség, stb.
2020. jan. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Az előző kapcsolataimban 13-15 volt. Élveztem, elélveztem.

A mostani 19-20 körül van. Jobban élvezem, bár ha bevadulunk akkor utána fáj és érzékeny nagyon.

2020. jan. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

S honnan fogod tudni, hogy a leendő pasidnak mekkora? Mindenkitől megkérdezed a 2. mondatban? (amúgy is vonj le 2-3 cm-t az önbevallásból)

Nem a méret számít, hanem az hogyan tudja használni!

2020. jan. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
34%
Igen.
2020. jan. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%
Legjobban azt fogod élvezni ha a partnered szerszáma minimum olyan mint egy termetes cukkíni, ez tuti, több kendőzetlen tartalmú felnőtt film is ezt használja alap koncepcióként, amikben őszintének tűnik a lányok öröme ;)
2020. jan. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem fáj, kényelmetlen naggyal. Inkább az átlagos jobb.
2020. jan. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!