Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok van köztetek olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok van köztetek olyan, aki szereti a sperma ízét, aki kifejezetten azért nyeli, mert jól esik neki?

Figyelt kérdés

2020. jan. 18. 12:58
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
2020. jan. 18. 15:37
 12/36 anonim ***** válasza:
51%
Nem az íze miatt nyelvem,hanem,mert imádom.De téged szemen köpnélek vele,csakhogy érezd a törődést.Sok bunkó fiút láttam már,de pont azért,hogy szereti valaki a spermát nem ku...rváztak le lányokat.Legfeljebb,ha neki nem nyelték le.
2020. jan. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Még értelmezni sem tudod amit írtam, te fogyatékos maradtál volna inkább csendben! Olvas el még egyszer, mielőtt belém kötsz nyelőgép!
2020. jan. 18. 16:24
 14/36 anonim ***** válasza:
85%
Látom neked nem nyeli senki. Ne félj neked is lehet szerencséd,és valaki rácuppan majd a pucura.
2020. jan. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
Szeretnéd mi? :D Lenyelnéd te is hidd el ;)
2020. jan. 18. 17:00
 16/36 anonim ***** válasza:
69%

"egyszer direkt azt csinaltam egy pasival, hogy szopas utan a szamban tartottam, aztan csoknal kapott belole rendesen, sosem felejtem el azt a dobbent fejet"


Ha magadtól nem jöttél rá, segítek: ilyenkor a férfiak többségének nem az ízével van baja - ideje sincs azt érezni -, hanem azzal, hogy férfi sperma a női szájban = oké; férfi sperma (még a saját is) férfi szájban = homokos.

Annak a meleg jellege miatt taszító ez.


Ettől függetlenül én csókolóztam már így, nem jelentett problémát. Hiszen szerelmes vagyok a páromba. De természetes módon van heteroszexuális férfiakban ellenállás afelé, hogy bármilyen helyzetben is sperma kerüljön a szájukba.


Egyébként illat alapján én van, hogy kifejezetten kellemesnek érzem a sajátomat. Legtöbbször közömbös, van, hogy rossz, de néha tényleg finomnak is érzem.


Szóval nem, nem "jól megleckéztetted" a párodat (ami eleve jellemtelen dolog, mert normális ember azt nem bünteti szándékos akarattal, akit szeret, márpedig ha leszoptad, remélhetőleg szereted - bár nektek a fejetekben élő, képzet férfi elnyomással szemben vívott háborúban ez valamiféle öntudatoskodó performansz), hanem akarata ellenére, és megbeszélés nélkül homoerotikus negatv élményben részesítetted.

Büszke lehetsz magadra, megverefetheted a válladat.


U.i.: Menyasszonyom talán két egyedi kivételes esetet leszámítva, eddig minden egyes alkalommal lenyelte. Sohasem kértem.

2020. jan. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
60%
Gratulálok 16-os,nagyon jól,érthetően megfogalmaztad,Isten áldjon.
2020. jan. 25. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
Apropó, annyit még hozzá tennék, hogy a kérdésre azok válaszát vártam nyilván, akik kivételek illetve arra voltam kíváncsi, hogy van e ilyen személy. Sajnos, mint általában megint nem sikerült értelmezni a kérdést. Másodszor attól, mert te kényszerből nyeled, ne nyilatkozz az egész női nem nevében!
2020. jan. 26. 08:43
 19/36 Lachesys ***** válasza:
25%

1) kezdjuk ott, hogy a pasi imadta, amikor ujjazom egy prosztatamasszazst kap, miutan nem talalkozgattunk tobbe pedig full biszex lett. szoval hagyjuk a kis okfejtesed. igenis az ize miatt volt, dohanyzott es marha keseru spermaja volt. nekunk ez belefert az ugratas kategoriaba, lehet masoknal nem. nem is volt a parom, friends with benefits kapcsolat volt. es nem megleckeztetes, hanem siman egy poen, o is röhögott rajta.


szoval mielott kielemzel itt a teves felteveseiddel, esetleg gondolj bele, hogy nem minden ugy van, ahogy a te agyacskad elkepzeli:D

2020. jan. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok. És szerinted a nők hány százaléka orálozik dohányzó, biszex szexbaráttal?


Azért elég kis százalékot fedsz le.

Szóval ne vetítsd át a te egyedi esetedet a nők helyzetére. Merthogy ilyen éllel mondtad a véleményedet.

2020. jan. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!