Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok van köztetek olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok van köztetek olyan, aki szereti a sperma ízét, aki kifejezetten azért nyeli, mert jól esik neki?

Figyelt kérdés

2020. jan. 18. 12:58
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
More a saját szarom nekem is olyan büdös, mint bárki másé, nekem sem rozsa illatú, ne beszél már hülyeségeket!
2020. jan. 28. 14:05
 32/36 anonim ***** válasza:

Olyanokkal vitázol hülyeségekről akik többet kóstoltak, és egyik sem a sajátjuk volt, mivel ugye sajátjuk nincs. Ezzel szemben te egyet kóstoltál, ami a sajátod (ezáltal máshogy érzékeled).

Imádom amikor néhány primkó pasi azt hiszi hogy ő jobban tudja hogy a nőknek mi a jó, meg hogy egy nő mit hogyan él meg.

2020. jan. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
Nem tudom jobban, ki mit élvez, de tudom, hogy mindenre van ellen példa, és személyesen ismerek ilyeneket! Attól mert most ez a tábor jön ide válaszolgatni még léteznek, te csőlátású baromkó :DDDD! Épp, hogy én azon az oldalon állok, hogy elfogadom, ha egy gádzzi azt írja, vagy mondja, hogy neki, nem jön be, de feltupíroz idegileg az általánosítás. Mellesleg azt kérdeztem, még mindig, hogy kinek jön be és nem azt, hogy kinek nem analfabétuskák!
2020. jan. 28. 14:20
 34/36 anonim ***** válasza:
Látom tiszteled a nőket, te gyökér.
2020. jan. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Személyesen meg úgy ismersz ilyeneket mint mindenki más... a nők azt mondják amit hallani akarsz, de ahhoz is hülye vagy hogy átláss a szitán :D

Én is azt mondom a pasinak hogy imádom a spermáját, mert szeretnék neki még valami plusz élményt adni, hogy még jobb legyen neki az együttlét. A barátnőim is ezt csinálják, és elmondható hogy a nők 90%-a. Egyrészt megfelelési kényszerből, másrészt szeretetből. A maradék 10% meg megmondja hogy utálja és hogy eszébe se jusson a szájába lőni mert kipenderíti ha megteszi.

2020. jan. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
A kérdező egy primitív, nőgyűlölő drámakirály. Nyelje le nekibegy barnamedve!
2022. szept. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!