Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megéri prostival elveszteni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri prostival elveszteni?

Figyelt kérdés

Nem kellek egy nőnek sem maximum olyanoknak akik nagyon rosszul néznek ki. És azért én jó nőkkel akarnék szexelni. Ezért gondoltam elvesztem prostival.

Vélemények?


19/F



2020. jan. 19. 18:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A jó nőknek magas az ára... sokat kell próbálkozni, vagy marad a pénzes buksza.
2020. jan. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Nyugati aluljaroban keresd meg marokmarcsit! :D lehet ugy elorebb lennel... :D
2020. jan. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem éri meg. Na még 19 évesen szűz vagy, és akkor? Azt hiszed a prostik olyan hú de jó nők? Nem, csak egyszerű ribik.
2020. jan. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
37%
1-es azért egy prosti kevesebbet visz a bukszádból:D
2020. jan. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
45%
Csökkentsd az elvárásaidat és lehet hogy lesz egy minőségi párkapcsolatod. Rengeteg ember emiatt van egyedül.
2020. jan. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
45%

Ilyen hozzáállással, dugj meg egy prostit.

Amúgy nem, nem éri meg!

2020. jan. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%
Meg.
2020. jan. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
61%
Meg. Neki.
2020. jan. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
61%

#4, Ez a tipikus prosztó hozzáállás mindig előjön.


Számtalan lánnyal volt már randim, és soha egyikre se költöttem 15-20000 Ft-t. Olyan programokra mentem amit alapból én is élvezek.


Talán nem a golddigger cicababákra kéne hajtani, akiknek a shoppingolás az egyetlen élvezet.


Na meg mit kapsz 20 ezerért? Hogy egy guminő unottam pattog a farkadon, gumiban. Aztán vagy el tudsz menni, vagy nem és lekonyulsz mert annyira szar és lélekölő az egész. Megérte...


Akkor már inkább 10 randi olyan csajokkal akiket megismersz, érdekesek, még ha nem is lesz semmi belőle. Legalább ittál egy bambit egy jó nővel és tanultál az esetből hogyan lehet 2. randit elérni.

2020. jan. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%

...és ezzel még le se szóltam a prostikat. Szüzességelvesztésre jó, annak a vénszűz súlyosan depressziós szorongó férfinak, aki már annyira be van rezelve ettől a szűz témától, hogy emiatt nem tud csajozni. Ilyen esetben még akár pszichiáter is javasolhatja.


Minden más esetben kb köze nincs egy vérbeli nőhöz és szexhez.

2020. jan. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!