Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tudományosan, hogy hívják...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudományosan, hogy hívják azokat a fiatal nőket, akik 60- 70 éves férfiakhoz vonzódnak? Mi motiválhatja a lányokat, vagy csak genetika az egész?

Figyelt kérdés
2020. jan. 20. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Pénz, semmi más.
2020. jan. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Gerontofil / apakomplexus / hányinger
2020. jan. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Egy tízessel fiatalabb nem jöhetne szóba?; -)
2020. jan. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

Legfőképp az apjukkal való kapcsolatuk befolyásolja őket, legyen az jó vagy rossz. Ezért is van pozitív vagy negatív apakomplexus.

A pozitivnak az a lényege, hogy gyermekként jó kapcsolat alakult ki, melynek következménye hogy nehéz az önálló döntés, szükség van az idősebb férfi határozottságára.

A negativ épp a rossz gyermekkori viszony, mely alapján mindig igyekszik a nő, a lehető legjobban megfelelni az idősebb férfi felé.

2020. jan. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Nem genetika, hanem a személyiség- és szexuális fejlődés során ért hatások komplex hatására alakul ki a szexuális preferencia. Ettől még a golddiggerek is azt fogják mondani, hogy óóóó én mindig is szerettem az érett, tapasztalt férfiakat.
2020. jan. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Én most 47. éves vagyok. Volt sok fiatal barátnőm már, úgy is mondhatnám csak azok voltak. Valamiért vonzódnak hozzám. Lehet csak mert vagy 8-10 évet letagadhatok, mert pénz miatt nem mert nem vagyok túl pénzes. 16-28. évesig voltak, de inkább a fiatalabbak felé. Legutóbbi barátnőm és köztem 28. év volt. Szexkapcsolatnak indult de gyorsan belém szeretett, és én hagytam magam. ;) Imádtunk együtt csinálni mindent! A szex meg egyenesen csodálatos volt vele.
2020. jan. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Aranyásónak hívják őket.
2020. jan. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2020. jan. 20. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!