Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ki lehet azt valahogy deriteni...

Ki lehet azt valahogy deriteni hogy hogyan néznék ki most ha fiatalabb koromban elértem volna a genetikai hatàraimat?

Figyelt kérdés
Ugyan futottam meg gyúrtam fiatalon de egy idö utàn feladtam. Mindig is egy lusta, depressziós ember voltam sajnos. Ugyhogy nincs is semmi fizikumom. 27F

2019. máj. 23. 13:01
 1/5 SelamatPagi válasza:

Még fiatal vagy, állj neki most és küzd le a depressziót ;-)

Egyébként a kérdésedre szerintem nem lehet választ adni.

De ha elkezdesz edzeni, ki tudod deríteni saját magad, hogy mik a határaid :-)

2019. máj. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszt. Nem tudom megérné e. Ilyen elnöiesedett lànyos szervezetem van. Nem férfias.
2019. máj. 23. 13:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor hagyd a francba, maradj ilyen egész életedre.

Bunkóságot, és viccet félretéve.. ha nem tetszik a jelenlegi életed, változtass rajta. Kezd el edzeni, és építs olyan testet, amilyent szeretnél. Te tudod, hogy elégedett vagy e a jelenlegi életeddel. Van pár excel táblázat, ahol bizonyos adatok megadásával ki lehet számolni, hogy hány kiló lennél kb, ha elérnéd a genetikai maxod.

2019. máj. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kell semmilyen excel. Magasság mínusz 100-at el lehet érni naturálban viszonylag szálkásan. Kezd el ma, ha komolyan cisnálod 2-3 év múlva lehet már jó fizikumod.
2019. máj. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

OFF:


#utolsó: saját magamon alkalmazva totál hibás a képlet. vagy súlyos testképzavarom van, vagy fél év alatt elértem a genetikai határomat.(Igen, belekalkuláltam a leadható zsírt)

2019. máj. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!