Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért jövök be ennyire a roma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jövök be ennyire a roma csajoknak?

Figyelt kérdés
Én magyar vagyok, de valamiért folyton kiszúrnak a tömegből. Volt már, hogy az utcán is utánam fütyültek, állandóan írogatnak Facebookon, fogdosnak, konkrét utalásokat tesznek. Persze önmagában hízelgő a gondolat, hogy valakinek bejövök, és vannak nagyon nagyon szép roma lányok, akik ápoltak és úgyszintén bejövök nekik, de még velük sem mernék kezdeni, nemhogy a “szerényebb körülmények között” élőkkel. Más is tapasztal ilyet? Vagy egyszerűen annyi az oka, hogy sokkal nyitottabbak, mint a magyar lányok? Nem annyira zavar a dolog, hogy életminőségbeli romlásként élném meg, egyszerűen csak kiváncsi vagyok, hogy nekik miért jövök be ennyire, ha a magyar lányok nem igazán vesznek észre?
2020. jan. 21. 11:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Sajnos én még nem tapasztaltam ilyet 😊
2020. jan. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hordj kevésbé csicsás cuccokat meg kevesebb feltűnő nagyméretű fukszot :D

Egyébként meg honnan tudjuk? Kérdezd meg tőlük.

2020. jan. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Vannak hapsik, akiken látszik, hogy “baszosak”. Úgy értem hogy ha ránézünk, látszik rajta hogy milyen lehet az ágyban. Jól mozog, jól bírja, satöbbi.

Ezt egy cigány barátnőm fejtette ki egyszer, mert kiégtem azon, ahogy viselkedett. Nem is értettem ilyet hogy mernek, de nem bír magával egyszerűen azt mondta. Cigányoknál ez is, meg sokminden belefér én úgy látom

2020. jan. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Teljesen egyszerűen öltözködök, nem is szeretem a csicsás cuccokat, se az ékszereket, szinte minden ruhadarabom egy színű, még csak egy logó vagy felirat sincs rajta, mert engem az zavar.


#3, akkor azt mondod ilyen jelenség tényleg létezik, hogy specifikusan szinte csak a roma lányok látnak valamit az adott férfiban?

2020. jan. 21. 12:27
 5/11 anonim ***** válasza:
56%
Nem irigyellek, egyetlen cigánynak sem szeretnék bejönni. Büdösek, primitívek, a kiccsaládról ne is beszéljünk, ami mögöttük van.
2020. jan. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

Nem azt mondom, hogy csak nekik, ezt a nő általában le tudják szűrni szerintem. Én magam is állapítottam már meg.

Csak ők ki is nyílvánítják, nem ciki nekik közönségesnek lenni.

2020. jan. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%

Miért nem mersz kezdeményezni, ha bejön? Nem fognak megharapni

Ám mutass képet és megmondom! :D

Egy "roma" lány

2020. jan. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én inkább komoly, hosszútávú kapcsolatot szeretnék.
2020. jan. 21. 14:09
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez oké is de akkor kapcsolatot nem akarsz velük?
2020. jan. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mert benned is van egy vonóval, és ezt látják. Hiába vagy fehér
2020. jan. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!