Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexeltem egy férfival de?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltem egy férfival de?

Figyelt kérdés
Én szívesen folytatnám vele. Ő azt mondta jó volt neki velem. Hiányzik is. Azóta nem beszéltünk. Mit csináljak?
2020. jan. 22. 20:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Hívd fel, írjál rá, stb!
2020. jan. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mindenképpen beszélj vele valamilyen módon!


Vagy foglalt és azért nem jelentkezik, vagy csak hazudta, hogy jó volt veled! Beszélj vele! Csak a miheztartás végett!

2020. jan. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Ez mióta hetero?
2020. jan. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Én nő vagyok utolsó....

Nincs senkije am

2020. jan. 22. 20:54
 5/12 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem ird ki gyakorira ... logikus.
2020. jan. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Noren1989 ***** válasza:
Ráírsz, és ennyi.
2020. jan. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem ciki? De mit írjak?
2020. jan. 22. 21:17
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

-Szia! Tudom furcsa lehet,de a múltkori fergeteges éjszaka után arra gondoltam talán több is lehetne köztünk...

--Szóval arra gondoltam hogy talán átjöhetnél,beszélhetnénk és hozhatnád a fogkeféd meg pár cuccod... persze csak ha van kedved. De jó lesz a sima szex is,ha csak az van :D

2020. jan. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%
Ő csak szexet akart. Ne erőltesd szerintem. Ahogy szokták mondani, ne szaladj olyan szekér után ami nem vesz fel. De majd rájössz.
2020. jan. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%

Ráírsz, hogy nincs-e kedve újra talizni. Mondjuk ha nem jelentkezik akkor borítékolható a válasz - kb. csak meg akart egyszer "húzni" és kész, avagy betesz tallonba és előszed amikor megint olyanja van (mert nem ér rá más csaja).

Mit is csinálj... írj rá, azzal még semmit nem veszítesz. Ja és döntsd el hogy az után futsz aki csak ennyire tart, vagy keresel magadnak olyan pasit aki meg is becsül.

2020. jan. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!