Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » (NŐKNEK) Szexelnél ezzel a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(NŐKNEK) Szexelnél ezzel a férfival?

Figyelt kérdés

Sportos testalkatú, ápolt és kulturált a megjelenése. Nem túl jóképű viszont egyátalán nem csúnya. Kedves, segítőkész és nem nagyképű.


Paraméterei:

23 éves

175 cm magas

75 kg (testsúly)

14 cm hosszú pénisz

rövid barna haj és rövid szakáll

zöld szem


A választ indokoljátok és írjátok le az életkorotokat is!



2020. jan. 24. 11:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem így megy hogy leírod a paramétereidet mintha valami termék lennél, a nők meg eldöntik hogy kell-e nekik vagy sem.

Nem azért fogok szexelni valakivel mert ilyen magas, vagy olyan színű szeme van, vagy amolyan méretű a pénisze.

2020. jan. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
14%
En nem nekem kicsi lenne
2020. jan. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
79%
Semmi baj nincs a paraméterekkel! Legyen önbizalmad és szexelj! Sokkal fontosabb a egy nő számára, hogy a férfi magabiztos, megnyerő legyen, mint az, hogy 14 vagy 17 cm.
2020. jan. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
21%

Én 19 vagyok de még így is magasabb nála. (178 cm)

A 14 centi mereven pedig édes kevés. Attól még lehet jó pasi de a szex ekkora mérettel csak neki lenne élvezetes. Szóval nem.

2020. jan. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
85%
en szo-pnám büfögésig,aztan a14 es kukijával kutyába csattogva megba-szna ,az jo mélyre megy nem fáj :P
2020. jan. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

15😂


Tessék kerdezo, itt a lehetőség, használd ki!!

2020. jan. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

23 éves - Nem sokkal idősebb nálam így OK


175 cm magas

75 kg (testsúly) - Body Visualizer-el megnéztem, hogy kb milyen, s az is OK.


14 cm hosszú pénisz - Átlagos méret. Ez is OK.


rövid barna haj és rövid szakáll - OK


zöld szem - A kéket jobban preferálom, de ez is OK.



Viszont a lényeget kihagytad. Azt, hogy miket szeretsz, s milyen életvitelt folytatsz. Mert pl egy ollyannal, aki nem tud egyhelyben maradni (értsd: fesztiválok, sok utazás, szórakozóhelyekre járás), nem jönnék össze. Kapcsolat nélkül meg nem fogok szexelni. :)


18L

2020. jan. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Ha bejön, simán, ha nem jön be akkor nem :)

Amúgy a barna haj és a zöld szem a zsánerem.

A méret pedig nem a leglényegesebb, ahogy mondják "kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni " :D

De amúgy ez átlagos.

26N

2020. jan. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Én 193 centi vagyok, 93 kiló, sportos testalkatú, rövid barna haj, ápolt borosta, zöld szem, 17cm-es farok, stílusos öltözködés, saját ház, vadiúj terepjáró, havi 1 millás fizó ...de sosem gondoltam, hogy így próbáljak nőt felszedni, hanem inkább maradok a hagyományos ismerkedésnél (egymásra mosolygunk, beszélgetést kezdeményezek és igyekszem humorosnak és magabiztosnak tűnni, mert leginkább ez fogja meg a szebbik nem képviselőit).
2020. jan. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 orton ***** válasza:

Szegény #14 már 19 éves korára harangoznak benne az átlagos méretű férfiak :'D Nekem hatalmas farkam van, de ilyen gyökér lánnyal nem jönnék össze.


Egyébként felejtsétek már el, a gyakori nem társkereső!

32F-173cm-napi 5x eszem-Resident Evil 2 Remake a jelenlegi kedvenc játékom-kutyát nem tartanék,mert még a nővények is halálukon vannak nálam-15 órákat alszom-narrálom a fejemben az életem.

2020. jan. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!