Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy 190 cm magas, enyhén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 190 cm magas, enyhén izmos fiú, baj ha szolidabb típus?

Figyelt kérdés
Volt már hogy nagyon szép, és formás lánynak tetszettem, de szerintem csodálkozott azon hogy én nem vagyok az a rosszfiú típus.
2020. jan. 25. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2020. jan. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
20
2020. jan. 25. 21:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem baj. Nem kell minden pasinak rosszfiúsnak lennie, de ne is legyél túl aranyos. Találd meg azt az arany középútat.

L

2020. jan. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért lenne baj? Ha azt mondanák hogy baj, akkor bemennél az első kocsmába rosszfiút játszani és elkezdenél kötekedni, meg bunkón beszólogatni a nőknek?

Ilyen vagy és kész, biztos hogy lesz/van olyan lány akinek pont ez a kettősség fog tetszeni. SOHA ne játssz szerepet, az ismerkedésben mindig add önmagad! Hosszabb távon az a nyerő, ne egy megjátszott szerepbe szeressenek bele hanem abba ami te vagy.

2020. jan. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én meg 200 centi vagyok, sármos, háromféle sportot űzök, egyikben edző is vagyok, egyetemet végzett és nyugodt, kedves természetű, aki sokat viccelődik és a legtöbb témában tájékozott.


Senki nem várja el, hogy nagyszájú, bunkó legyek, sőt, el is fordulna így tőlem az emberek többsége. A barátnőim is mindig a figyelmességemmel fogtam meg, nem idióta sablon dumákkal amelyeken úgy is mindenki átlát.


Lehet, hogy 16 évesek előtt jobb ha bunkó vagy, de felnőtt emberek és főleg intelligens társaság előtt a normális, kedves, barátságos természet a nyerő.

2020. jan. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem baj

20/f

2020. jan. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!