Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is gerjed még rajtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is gerjed még rajtam kívül a magas,180 cm körüli hölgyekre? (191 cm,34/F) Esetleg van olyan férfitársam, aki 170 cm alatti, és mégis ez a típus a zsánere?

Figyelt kérdés
Mindig is bolondultam az "égimeszelő" típusú lányokért, csak a magasságuk vonz, a testalkatuk nem lényeges annyira. Én is magasnak születtem, ezért lehet ez. Tetszik, hogy amikor sétálunk, csak oldalra fordítom a fejem és a szemébe tudok nézni. Volt már alacsonyabb párom is, de mindig is ez marad az ideál. Más is van így ezzel? Aki pedig alacsonyabb létére az ilyen típust szereti, hogy tudja elérni, hogy a hölgy el tudjon siklani a magasságbeli különbség felett és férfiként tekintsen rá?

2017. febr. 18. 11:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%
Én is nagyon gerjedek a magas nőkre ,én átlagos vagyok 176 férfiként. A legelább ekkora vagy max 5 cmel magasabb nők jönnek be. Engem a hosszú láb indít be,főleg ha egyéb területeken is szép. Kicsit olyan érzés mintha nálam jobbal lehetek.
2017. febr. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
193 cm vagyok, nekem is bejönnek és szintén főleg a hosszú combjaik miatt.
2017. febr. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
De jó ilyet olvasni :D (180 cm/nő)
2017. febr. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

175cm vagyok és igen! Nekem is nagyon bejönnek a hosszú lábak!


25

2017. febr. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

nekem minden bejön a magas nőkben nem csak a hosszú lábak.


Mondjuk akkor igazán szépek ha vékonyak, mert különben nagy darabnak tűnnek.

2017. febr. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
188 vagyok, és gyerjedek. De mindenféle magasságú tetszetős nő tetszik, csak nálam ne legyen magasabb.
2017. febr. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

A #3-as válaszoló hölgynek: gondolom, a párkeresést nagyban megnehezíti, de gondolj arra, hogy a magasságod okozta feltűnőségedet sok férfi nagyon szexinek találja, és erre legyél büszke, tekintsd ajándéknak. Engem már pusztán ez felvillanyoz, ha látom leírva, hogy 180 cm-es nő... A langaléta alkat egyszerűen döglesztő:)


Köszönöm a többi választ is természetesen.

2017. febr. 18. 12:22
 8/18 anonim ***** válasza:

A 180 centi azért még nem valami extra, szerencsére akadnak ilyen magas lányok. 185-190-nél lesz igazán érdekes a dolog :D


25/F

196cm

2017. febr. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Kérdező, valóban megnehezíti. :) Eddig még nem is volt nálam magasabb barátom, mert aki szimpatikus volt az mind alacsonyabb nálam. :D
2017. febr. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Bárcsak magasabb lennék. :D :D
2017. febr. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!