Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nőiesebb "szép" lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőiesebb "szép" lányok belülről soha nem vágynak domináns szerepbe az ágyban, v képtelenek rá?

Figyelt kérdés

Egyre erősebben érzem így. Eddig minden barátnőmből (a rövid kalandokat is beleértve) megpróbáltam előhozni a "rejtett dominát" de soha nem lett belőle igazi, átélt aktus, meg ha bele is mennek, mindig csak elröhögik, képtelenek komolyan venni v élvezni, vagy feszengenek olyan helyzetben (ha behódolok, vagy ha szeretném, h lealázóan domináns legyen), ellenben ha ezt megunva visszatérek a hagyományos szerephez, azt tudják - kivétel nélkül - eszement mód élvezni. Hiába a nagy száj, a szigorú tekintet, a keménykedés élőben. Ha igazán fel akarok húzni és kielégíteni egy lányt, akkor le kell uralni. Ezt az alfahím szerepet már ragyogóan kitanultam (annak ellenére h nem vagyok egy szélsőségesen maszkulin típus), élvezem is, de egyre nő a frusztrációm: még nem találtam nőt, aki vágyból, élvezve "kihasználna" a szexben. A nyalásból is 100, hogy aktus lesz, mert arra vágyik. Csuklóit a párnákhoz szorítva, lenyomva...

Úgy érzem, csak a férfiak álmaiban léteznek azok a gyönyörű, karcsú, kegyetlen dominák, mint amilyenek a russian mistress, female worship, és társai oldalakon díszelegnek. Pedig pŕóbáltam én mindent. Az smpixie tragédia, minden domina fizetős (pénzért eljátsza amit akarnék), aki meg nem, azt meg nem mondanám szép, csinos csajnak. (Egyébként se szeretek neten ismerkedni, a vágyhoz kell h élőben legyen oda-vissza vonzalom, szikra)

Voltaképpen egy ideális partner a magamfajtának egy switch lenne, aki legalább néha élvezné, h leuralhat, szivathat, es önzőmód élvezkedhet rajtam.

Tényleg csak álmainkban léteznek ilyenek? Vagy valamit rosszul csinálhatok? (Ui: a vélemények érdekelnek, pláne női oldalról)



2020. jan. 27. 22:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%
Én nem vágyom ilyen marhaságra. Gyengéd és odaadó nő akarok lenni, aki mellett a férfi az erősebb (és keményen megbsz)
2020. jan. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
32%
A francnak kéne egy szép lánynak dominának lennie? Ez a te dolgod férfiként.
2020. jan. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
38%
Miért kellene dominának lenni. Ez a férdi szerepe. Nem akarom tőle elvenni.
2020. jan. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Értem én, vettem észre, és nem is baj ez. De hallatlanul izgalmas lenne néha - tényleg csak néha - fordítani. Mint ahogy az is izgat ha egy csaj legyőz, lekezel, kicsit szivat, felhúz es otthagy, ilyenek. Kis perverzitás csak színesíti az életet. Egyébként ne tudjátok meg mennyi férfi vágyik erre. De sokan megelégszenek a kényszeredetten eljátszott szerepekkel v a fizetősökkel (ugyanaz)
2020. jan. 27. 23:51
 5/18 anonim ***** válasza:
31%
Nem akarok domináns lenni, az a férfi dolga.
2020. jan. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%
Ez már a te problémád. Én is csomó mindenre vágyók, amit egy férfi nem tud megadni.
2020. jan. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
#6 - például?
2020. jan. 28. 09:20
 8/18 anonim ***** válasza:
71%
Nem csak a férfi dolga a dominancia...könyörgöm a szex 2 félről szól akik összhangba vannak. Ahogy a párom úgy én is szoktam irányítani...mert higgyétek el ők is igénylik a kényeztetést mikor nem nekik kell tenni a mi kielégítésünkért, hanem pont mi teszünk értúk. Ők is igényelhetik, hogy uralják egy picit. És hatalmas önbizalmat tud adni, ha egy csaj az ágyba mer felül lenni...ez később máshol is megmutatkozik.Ezt egy olyan lány mondja aki független az életbe de a szexbe imád irányítani és irányítva lenni. Mert számomra nincs szebb mikor látom az eredményét az irányításomnak, mikor felváltva dominálunk a másiknál menetenként változtatva a szerepeket.
2020. jan. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
57%
Attól mert te nem találtál ilyet, még léteznek szép domináns nők.
2020. jan. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
#9 bízom benne. De ritka mint a fehér holló, es rejtőzködnek. Ismerkedésnél sem derül ki, rejlik-e benne ilyen vágy. Rátalálni vakszerencse.
2020. jan. 28. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!