Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nőiesebb "szép" lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőiesebb "szép" lányok belülről soha nem vágynak domináns szerepbe az ágyban, v képtelenek rá?

Figyelt kérdés

Egyre erősebben érzem így. Eddig minden barátnőmből (a rövid kalandokat is beleértve) megpróbáltam előhozni a "rejtett dominát" de soha nem lett belőle igazi, átélt aktus, meg ha bele is mennek, mindig csak elröhögik, képtelenek komolyan venni v élvezni, vagy feszengenek olyan helyzetben (ha behódolok, vagy ha szeretném, h lealázóan domináns legyen), ellenben ha ezt megunva visszatérek a hagyományos szerephez, azt tudják - kivétel nélkül - eszement mód élvezni. Hiába a nagy száj, a szigorú tekintet, a keménykedés élőben. Ha igazán fel akarok húzni és kielégíteni egy lányt, akkor le kell uralni. Ezt az alfahím szerepet már ragyogóan kitanultam (annak ellenére h nem vagyok egy szélsőségesen maszkulin típus), élvezem is, de egyre nő a frusztrációm: még nem találtam nőt, aki vágyból, élvezve "kihasználna" a szexben. A nyalásból is 100, hogy aktus lesz, mert arra vágyik. Csuklóit a párnákhoz szorítva, lenyomva...

Úgy érzem, csak a férfiak álmaiban léteznek azok a gyönyörű, karcsú, kegyetlen dominák, mint amilyenek a russian mistress, female worship, és társai oldalakon díszelegnek. Pedig pŕóbáltam én mindent. Az smpixie tragédia, minden domina fizetős (pénzért eljátsza amit akarnék), aki meg nem, azt meg nem mondanám szép, csinos csajnak. (Egyébként se szeretek neten ismerkedni, a vágyhoz kell h élőben legyen oda-vissza vonzalom, szikra)

Voltaképpen egy ideális partner a magamfajtának egy switch lenne, aki legalább néha élvezné, h leuralhat, szivathat, es önzőmód élvezkedhet rajtam.

Tényleg csak álmainkban léteznek ilyenek? Vagy valamit rosszul csinálhatok? (Ui: a vélemények érdekelnek, pláne női oldalról)



2020. jan. 27. 22:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Elkéstél..az smpixien ismertem meg a páromat és én vagyok a domináns.

Vagyunk páran, ő jó pár évig keresgélt. Kitartás, vedd első feladatnak 😉

2020. jan. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Én sub beállítottságú vagyok, vagyis jobban szeretem ha én vagyok kikötve, rajtam uralkodnak. Párszor próbáltuk már fordítva, mivel párom kérte. Tetszett,de mindig kiszabadult és akkor megint rajtam csattant az ostor:)
2020. jan. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
84%

Én pl. nagyon élvezek dominálni, alázni és uralkodni, főleg a férfiakon, mert felizgat a gondolat, hogy fizikailag sokkal erősebb lenne mint én, de mégis előttem hever a földön és lesi minden óhajomat. :D Ugyanakkor nem tudnék kapcsolatban lenni egy ilyen férfivel, mert a szubmisszív oldalam erősebb, és nem lennék képes minden alkalommal vezető szerepben lenni. Nőkből valahogy nagyon sok a szubmisszív. De egyébként voltak/vannak olyan barátnőim, akik inkább a domináns szerepet preferálták csak és kiröhögik, ha valaki le akarja őket dominálni. Van is egy ízig-vérig domina barátnőm. Szóval nem ritkák az ilyen lányok, csak hamar "lecsapnak" rájuk. Ritka, hogy olyan mákod legyen, hogy pont belefutsz egybe az utcán. De próbálkozz, mert nem lehetetlen. Élőben kicsit nehezebb. Én azt ajánlanám, (amit te is írtál) higy switchek után keresgélj. Biztos találsz egy olyan nőt, akinek a dominánsság fele hajlik inkább az érdeklődése a kettő közül. De mivel sajnos élőben nagyon nehéz ismerkedni BDSM-en belül, jobban járnál ismerkedős oldalakkal, mint az SmPixie. Bár én ott még nem jártam, megmondom őszintén. Én Fetlife-ra vagyok regisztrálva, és ott akad pár értelmes magyar ember. Persze mint minden ismerkedős oldal, ennek is megvan a pöcegödör része, és vannak idióták. De ilyen minden közösségben előfordul, ezeket nem lehet kiküszöbölni, pláne nem olyan közösségekben, amik szexuális töltetűek. Egy próbát megérne, még akkor is, ha azt mondod, hogy nem szeretsz neten ismerkedni.

21N

2020. febr. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Anno erre a kérdésemre érkezett valódi, nagyon értékes, szuper válasz, ami - ugye - ez oldalon eleggé ritka, ráadásul olyan személy(ek)től, akik láthatóan tényleg vágják a témát. Még hasznos ötletet is kaptam. Most mégis újra kiemelem. Karantén-, járványterhes időszakban, amikor csak a netes szenvedés marad (amitől viszolygok), de lesz még jobb világ! Szóval, domináns szép nők fellelése továbbra is érdekel. Ha léteznek...
2020. dec. 26. 01:36
 15/18 anonim ***** válasza:

Domináns nő van, de nekik sem a töketlen "bántsálmárplz" pasi kell.

Vagy legalábbis nekem biztos nem. Ha én irányítok akkor se váljon szőnnyeggé a párom aki már-már könyörög, hogy tapossak rá. Hányinger keltő egy gyenge, jellemtelen pasival az ilyen játék, minden kedvet elvesz.

Pont az az élvezet benne, ha nem hagyja magát, nem azt mutatja, hogy bármit megtehetek vele csak csináljam már 🤷‍♀️

2020. dec. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
15 - köszi a választ, de nem gondolnám, hogy "bántsálmárplease" lennék, nem értem, hogy jött ez le. Ugyanakkor egyetértek. Nyilván egy férfit izgalmas ledominálni, nem egy szánalmas rinyáló sérült kis rongyot. Viszont, ha válaszoltál a kérdésre, érintett vagy a témában. Tapasztalatom szerint a nem fizetős dominák külsőleg is, viselkedésben is messze vannak a szépségtől, akikben a női méltóságot es szépséget csodálhatnánk. Például te szépnek tartod magad?
2020. dec. 27. 01:16
 17/18 anonim ***** válasza:

Eddig még nem volt rám panasz. Bár domina sem vagyok, azért mert valaki átveszi az irányítást és talán még keményen is bánik a másikkal nem az, az tulajdonképpen egy hivatás amit legfeljebb utánozni lehet. Szerepjáték.

A párom szerint is igen, szép vagyok, nekem ez bőven elég is. :D

2020. dec. 27. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
15+17 - csak érdekességképp, kiváncsi vagyok, hogy lehet úgy dominálni egy ffit, ha az nem hagyja magát, tehát egyáltalán nem is kéri. Legyűröd, lenyomod, ráülsz az arcára? Közben tiltakozik, de mindhiába? (Mondjuk az se rossz játék :D) Vagy épp az a kunszt, hogy olyan fiút veszel rá a játekra, akinek eszébe sincs ilyesmi.
2020. dec. 27. 21:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!