Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más is csinált már vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is csinált már vagy szokott csinálni élvezés közbeni, utáni képeket?

Figyelt kérdés
Akár egyedül,akár barátnővel más is csinált már vagy szokott csinálni ilyen képeket amin épp élvezel vagy utána közvetlenül?:)Mi már csináltunk párszor barátnőmmel,volt hogy a popsiját kentem szét de volt mikor a hasát festett át jó vastagon:P:)
2020. jan. 31. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ez már hétköznapi,esti szórakozás minden párkapcsolatnál!
2020. jan. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Nem
2020. jan. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy minden párnál,főleg akik tartanak a visszaéléstől de én ajánlom másoknak hogy próbálják ki:)
2020. jan. 31. 18:48
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
Jaj.. a fenéket! De! minden párkapcsolatban van izgalmas fotók vagy jó kis videó! Nem a legfrissebb pár hónapos kapcsolatokra kell gondolni első sorban. Amikor nem volt elterjedve a kamerás mobil meg az okostelefon,akkor is csináltak a párok(férj-feleség) szexfotókat fényképezőgéppel.
2020. jan. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen. Szex közben csináltam képeket a páromról. f.
2020. jan. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megbízom a páromban, de az informatikai cégekben nem, tehát nem is csinálunk ilyen képeket.
2020. jan. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen. Szex közben is.

L

2020. jan. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!