Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Összejöhetek egy nálam 7...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöhetek egy nálam 7 évvel fiatalabb lánnyal?

Figyelt kérdés

19 vagyok, és nagyon tetszik egy lány, de ő még eléggé fiatal, bár a kinézetén nem látszik, nagyon érett:) de a gondolkodása eléggé gyerekes még, de valamiért nagyon megszerettem.

Még én is szűz vagyok.

Tudom hogy szexelni elvileg nem lehet még vele, meg még nagyon fiatal ahoz de attól még összejöhetünk ha úgy alakul?

Vagy pedofilnak számítanék?


2020. febr. 1. 09:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
Ő meg gyerek te f@.. z
2020. febr. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%
Nem.
2020. febr. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Köszi!


Most soknak tűnik ez a körülönbség, de mondjuk ha ő 20 lenne én meg 27 akkor szinte teljesen normális lenne...

2020. febr. 1. 09:33
 4/17 anonim ***** válasza:
96%

18 felettiként 14 alattival nem, hacsak nem börtönben akarod indítani a húszas éveidet.


Maga a korkülönbség nem gond, nekem is 11 évvel fiatalabb a barátnőm (20/31) de az hogy 14 alatt van már igen.

2020. febr. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze, abszolút jó szemmel fogja nézni mindenki, hogy 19 évesen 12 éves csajod van. Azért szerintem csináltassatok pár "szüzek vagyunk, nem dugunk, csak járunk!" pólót és abban járkáljatok.
2020. febr. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%

Erre még várnod kell,vagy keresel magadnak mást.Eleinte sokat számítanak azok az évek.Később már nem.

Én 48vagyok a párom 34.

Jollehet nagyobb a korkülönbség köztünk,mint nálatok,mégsem számít már.

2020. febr. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%

19-7=12


Vagy 2 évig max csak kézenfogva sétálgattok, meg beszélgettek, stb. (Mint sima barátok). Vagy más barátnőt keresel.


De ha az előzőnél is döntötök, akkor se úgy legyen, hogy ,,járunk", hanem csak sima barátok legyetek, míg a lány idősebb nem lesz. Ha tényleg működik majd kettőtök közt a dolog hosszú távon, akkor az a 2 év más semmiség. :)

2020. febr. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Csókolózni sem lehet? :)

De amúgy az ki ellenőrzi hogy szexelünk vagy nem? Rajtunk kívül jó esetben senki sem tudja.

2020. febr. 1. 10:09
 9/17 anonim ***** válasza:
91%

6# vok

Ne a f...ra hallgass,hanemHallgas azokra,akik ideirták jótanácsként a véleményüket


Legyen eszed!

Most nem tudja senki,de előbb-utóbb kiderülhet!

Mi van,ha 12 éves fejjel elmondja a barinőnek?Véletlenül becsúszik..aminek nem kell.

Mi van,ha esetleg szakítatok?És elmodja..

Te döntesz,de akárhogyis nézzük ,ez kockázatos,főleg neked!

2020. febr. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Orál szex is tiltott ebben a korban?
2020. febr. 1. 10:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!