Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőként férfiprostituálthoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként férfiprostituálthoz elmennétek?

Figyelt kérdés

Soha nem voltam meg pasival, van kb. 10 kg súlyfeleslegem, az önbizalmam egyenlő a 0-val. 25 évesen már nagyon vágyom a szexre,de olyan pasik próbálkoznak be nagyritkán, akik nem az eseteim. Épp ezért arra gondoltam, hogy elmegyek egy férfiprostihoz,konkrétan ki is néztem egyet,aki külsőleg bejön és vállal szűz lányokat is. Félek azonban attól, hogy később bűntudatom lenne, hogy így vesztettem el, valamint ha lesz barátom el fog ezért ítélni. Mit tennétek a helyemben?

Privát üzenetben felajánlkozásokat nem kérek!!!


2020. febr. 3. 16:07
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
76%
Biztos h nem
2020. febr. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Kerlek titeket, hogy ne csak a kérdést,hanem a leírást is olvassátok el!
2020. febr. 3. 16:09
 3/27 A kérdező kommentje:
#2. Vágyok rá nagyon,mindennap többször gondolok rá,de kizárólag olyannal szeretném elveszteni,aki külsőleg vonz.
2020. febr. 3. 16:11
 4/27 anonim ***** válasza:
11%

Hát jobb, mint ha a nőgyógyász venné el egy idő után.

Miért lenne bűntudatod? Sok pasi is így veszti el. A barátodnak meg nem kell tudnia, hogy himringyóval volt az első szexuális élményed.

Egyébként meg ha alacsony az önbizalmad, kezdj el valamilyen fitnesszre járni, mellé mehet egy kis szoli, fodrász, kozmetika, sminkes (meg kell tanulnod sminkelni). Ha te elfogadod magad és büszke vagy a testedre, mert munkát fektettél bele, azt a pasik is észre fogják venni. Küldesz egy képet magadról? (természetesen ruhában). Kíváncsi lennék, hogy miért nem buknak rád a palik és mit lehetne javítani.

2020. febr. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
84%

Én biztos nem mennék el.

Rajtam van vagy 40 kiló súlyfelesleg, önbizalmam sincs, mégis kellek a pasiknak. Nehogy azt mondd hogy te nem kellenél a 10 kiló miatt.

Egyébként nem te kérdezted egyik nap hogy elítélendő-e ha 25 évesen egy idősebb férfival veszted el? Azt hittem alakul valami.

2020. febr. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
53%
Én elmennék,pláne ha 25 éves aggszűz lennék.
2020. febr. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
73%

Nálad is idősebb szűz vagyok, gondolati síkon már én is felvetettem magamban, de még nem gondolom komolyan.

Szerintem is van az a helyzet, amikor ez megoldás lehet. Egy olyan palinál, akit nem kívánsz, vagy tudod, hogy csak egy ürítés vagy neki, még a fizetős is jobb és legalább biztosan diszkrét.

2020. febr. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
48%

Hát ha már annyira szerencsétlen vagyok h megszopatni se akar senki akkor befizetek egy nyalásra az általában 7 ezer egy fedi prosti ismerősöm mondta h annyié nyal ...

.

.De szerencsére ehhez még nem kellett fordulni

Mindig vokt partner


26N

2020. febr. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

#5. Miért venné el a nőgyógyász?? Jövendőbelimnek biztosan elmondanám, nem tudnék hazudni,főleg ilyen fajsúlyos kérdésben. Heti 3-4-szer otthon szoktam tornázni, konditeremben zavarban lennék. Anyukám fodrász,ő szokta vágni a hajam. Szolariumba soha nem mennek, iszonyű káros! Ami a sminkelést illeti,minden nap használok szájfényt és szempillaspirált. Nagyon önkritikus vagyok magammal,teljesen kizárt,hogy valaha is elfogadjam magam,mindig fogok hibát találni magamon. Képet nem szeretnék ismeretlen embernek küldeni,ki tudja mire használnád fel...

#6. Nem azt írtam, hogy abszolút nem kellek senkinek, hanem olyan pasik próbálkoznak be, akik finoman fogalmazva sem az eseteim. Nem én tettem fel azt a kérdést,egy apám korabeli pasi nálam szóba sem jöhet.

2020. febr. 3. 16:41
 10/27 A kérdező kommentje:

#8.Megkérdezhetem,hogy hány éves vagy pontosan,valamint, hogy egyelőre mi tart vissza attól,hogy megtedd?

#9.Neked is azt tudom írni,hogy nem arról van szó,hogy senkinek nem kellenék, hanem mindenképp olya pasival akarok túlesni a tűzkeresztségek,aki szexuálisa vonz. Orális szexet nem akarok prostitól,kizárólag szexet óvszerben.

2020. febr. 3. 16:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!