Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőként férfiprostituálthoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként férfiprostituálthoz elmennétek?

Figyelt kérdés

Soha nem voltam meg pasival, van kb. 10 kg súlyfeleslegem, az önbizalmam egyenlő a 0-val. 25 évesen már nagyon vágyom a szexre,de olyan pasik próbálkoznak be nagyritkán, akik nem az eseteim. Épp ezért arra gondoltam, hogy elmegyek egy férfiprostihoz,konkrétan ki is néztem egyet,aki külsőleg bejön és vállal szűz lányokat is. Félek azonban attól, hogy később bűntudatom lenne, hogy így vesztettem el, valamint ha lesz barátom el fog ezért ítélni. Mit tennétek a helyemben?

Privát üzenetben felajánlkozásokat nem kérek!!!


2020. febr. 3. 16:07
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
#20.Van dildóm,használom rendszeresen,de az mégsem olyan mint egy élő ember. Swingerbe tudtommal inkább párok járnak,egyedül védtelennek érezném magamat,félnék,hogy valaki nekem nem tetsző,erőszakos,nálam jóval idősebb pasit nem tudnék levakarni magamról.Egy alapítványnál vagyok önkéntes (ez heti 1 napos elfoglaltságot jelent,általában hétvégén),valamint jeles alkalmakkor el szoktam menni bulizni a barátnőimmel. Bár az utóbbit nem igazán kedvelem,mindig "heringparti" érzetem van és tele vannak a szórakozóhelyek nálam mérföldekkel attraktívabb lányokkal. Persze volt már,hogy valakivel táncoltam vagy meghívott egy italra,de nem lett belőle semmi,annyira nem vonzott az illető. Sajnos rosszul oszlik el,a fenekemre és a combomra hízok legelőször.
2020. febr. 3. 18:23
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Futnod kellene, attól hogy otthon tornázgatsz még semmit nem fogsz fogyni, max erősödsz.

És elég vicces, hogy szerinted nagyon rosszul nézel ki, de te elvárod hogy a társad Adonisz legyen.

2020. febr. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
#23.Szerintem azért több, mintha semmit nem csinálnék, igyekszem változatosan, főleg youtuberól nézett gyakorlatokat csinálok. Fogyni viszont tényleg nem fogyok tőle, így tényleg jobb lenne még futni is, ha kicsit jobb idő lesz menni fogok, bár gyanítom, hogy először nem fogok tudni fél órát futni. Azt sehol nem írtam, hogy a társam Adonisz legyen, egyszerűen vannak bizonyos külső tulajdonságok amik vonzanak, és vannak amik nem.
2020. febr. 3. 21:01
 24/27 anonim ***** válasza:
65%

"Privát üzenetben felajánlkozásokat nem kérek!!!"

Ilyen az amikor nem csak a plusz 10 kg a gond, hanem még buta is. Inkább elmegy pénzért prostihoz, mint hogy innen feslszedjen egy kicsit béna, de jobb külsejű pasast:)

2020. febr. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
48%

#4-es vagyok.

Ha lemész egy konditerembe és bemész valami aerobic-ra, meg fogod látni, hogy oda nem cicababák járnak, hanem 20-as, 30-as, 40-es nők, jórészt súlyfelesleggel, tepsiseggel, löttyedt hassal. Ők is azért vannak ott, hogy kicsit csinosodjanak. Egy arcképpel mit csinálhatnék a neten? De ha ennyire nem bízol bennem, írj rám privátban és elküldöm a facebook elérhetőségemet.

2020. febr. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
33%

#8


Persze felhőcske/szeder málna.

Hazudj csak.

2020. febr. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

En harmincig voltam szuz, aki mert probalkozni, az nem kellett, meg ertem.

Amugy en ebben a helyzetben nem buntudatot, ereznek, hanem faj a, hogy a pasi nem az enyem, vagy ha nem o, hat egy olyan.

De nem mondanad, hogy ne tedd.

Tarskereson jo kulseju, csak egy dugas pasit szaz szazalek, hogy talalnal. De az onbizalmad nem epitene, ahogy bannak veled.

Nem azt mondom, hogy modellszepsegu lehetsz igazabol, nem. De egesz biztos, hogy testkepzavar is van, es olyan onbizalomhiany, ami a legocsmanyabb embereknek sincsen.

Mikor terapiat javasolnek, azt is tudom, penzkidobas, lophasz... Valami szubliminacios uzenetes meditacios zene, tornazas, joga, valami!!!

Nekem anno szexbombakent volt onbizalomhianyom.

Igazabol meg egy. Mikor elvesztettem a szuzessegem, az a ficko nem is tudta. Utana se. Fekudtem, mint egy darab fa, nogyogyasz mar elotte vizsgalt nagy nehezen. Nem volt verzes.

Figyelj!!! Annak nehez partner talalnia, akinek betegseg, fogyatekossag miatt olyan dolgok vannak a testevel, amitol a tobbsegnek Elsore sokkot kap.

Jajj, nehez lesz meggyoznod magad.

2020. febr. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!