Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőként férfiprostituálthoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként férfiprostituálthoz elmennétek?

Figyelt kérdés

Soha nem voltam meg pasival, van kb. 10 kg súlyfeleslegem, az önbizalmam egyenlő a 0-val. 25 évesen már nagyon vágyom a szexre,de olyan pasik próbálkoznak be nagyritkán, akik nem az eseteim. Épp ezért arra gondoltam, hogy elmegyek egy férfiprostihoz,konkrétan ki is néztem egyet,aki külsőleg bejön és vállal szűz lányokat is. Félek azonban attól, hogy később bűntudatom lenne, hogy így vesztettem el, valamint ha lesz barátom el fog ezért ítélni. Mit tennétek a helyemben?

Privát üzenetben felajánlkozásokat nem kérek!!!


2020. febr. 3. 16:07
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
58%
téged senki se vonz,na persze...válogass csak,maradj aggszűz,neked ffi se való mert azis káros,nemcsak a szoli,ostoba...
2020. febr. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
73%
Tehát szerinted te magad elfogadhatatlanul nézel ki, de a pasi csakis valami szexi adonisz lehet, átlagpasi nem. Érdekes elvárások.
2020. febr. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
48%

8-as vagyok, 35 éves


Amúgy szerintem nem is elsőre durr bele kéne megtenni a prostival sem. Neki mindegy, ha kifizeted. Lehet lépésről lépésre haladni.


Még azért vágtam bele, mert ez majd olyan végső esetben megoldás lesz. Hasonlóan kevés férfi vonz, mint téged.

2020. febr. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

#12.Akik nálam próbálkoznak be ók nekem nem kellenek,akik meg kellenének nem kezdeményeznek nálam,ez egy ördögi kör. Nem szándékozom aggszűz maradni,épp erre keresek megoldást. A szolárium igenis káros,olvass utána vagy kérdezz meg egy bőrgyógyászt!

#13.Soha nem leszek magammal megelégedve. Külsőkeg a barna hajú,barna szemű,borostás,magas (190+),izmos pasik a zsánereim,aki rendelkezik ezekkel a tulajdonságokkal és élőben megnyerő kisugárzással bírnak,azoknak nyert ügye lenne nálam.

2020. febr. 3. 17:12
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy ilyen pasit szeretnél, akkor neked is kell fejlődnöd!

Kezdj el edzeni, szerezz önbizalmat, hogy felfigyeljenek rád.

Én biztos nem fizetnék szexért egy pasinak se! Megkapom ingyen is

2020. febr. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
34%

Én sem leszek magammal soha megelégedve. Utálom magam. De nem élek álomvilágban. Nem támasztok nevetséges elvárásokat. Elég ha a személyisége passzol az enyémhez, ha jól érzem magam vele és tiszta. Ennyi.

Ha mindenki ilyen felszínes lenne akkor már rég kihaltunk volna.

2020. febr. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nem tudnék olyannal szexelni, aki nem érez vonzalmat irántam, hanem csak kötelességből teszi.

Maga a közösülés nem olyan nagy dolog. Ami tényleg élvezetes az az, amikor vágysz valakire, aki szintén vágyik rád, és mindent megtesztek, hogy örömet okozzatok egymásnak az ágyban. Ezért a világ legfeleslegesebb dolgának (vagy egyenesen megalazonak) tartom, ha egy-két szűz nő, és szűz férfiak hordái így akarják elvesziteni a szüzességüket.

Amiből tényleg kimaradsz, azt nem tudod megvenni pénzzel, amit meg meg tudsz, az valami kínos maszatolgatás egy olyan embertől, akinek amúgy nem kellesz.

Inkább fizess be egy dildora és egy nagy adag vazelinre.

2020. febr. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
41%
Nem, soha! Ennyire nem alacsonyodnék le.
2020. febr. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
48%

Nem mennék el, semmivel sem lesz nagyobb élmény mintha vennél egy vibrátort.

Inkább menj swingerbe, de még jobb ha emberek közé mozdulsz ki és nyitott vagy mások közeledésére, flörtölsz velük stb. 10 kg súlytöbblet meg bár nem kevés, de nem is a világ teteje, ha jól oszlik el akkor még teljesen rendben van.

2020. febr. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

#14.Igen,én is gondoltam rá,hogy jól esne,ha először csak megmaszírozna,simogatna és csak pár alkalom után kerülne sor aktusra. Csókot és nyalást azonban nem engednèk neki,tartok egy esetleges nemi betegségtől,arról nem is beszélve,hogy ki tudja kivel mit csinált előttem. Nekem is csak amolyan végső megoldásként merült fel.

#16.Tisztában vagyok vele,igyekszem egyre több mindent megtenni az ügy érdekében. Hetente 3-4-szer otthon tornázom,konditerembe nincs bátorságom elmenni,félek hogy kinéznek onnan. Abba is belegondoltam,hogy milyen sztereotípiákat társítanának hozzám,amiért férfinak fizetek szexért, ezért is dilemmázom.

#17.Voltam pszichológusnál emiatt több alkalommal,ő is mindig azt sulykolta belém,hogy adjak lejjebb az elvárásaimból és adjak esélyt olyanoknak is, akik külsőleg nem az eseteim. Vannak olyan férfi kollégáim,akikkel jókat szoktam beszélgetni,sok mindenről hasonlóan gondolkodunk,de ez nekem még kevés ahhoz,hogy valakihez vonzódjak (ráadásul csak egyikük szingli).

#18.Pont ez a gond,hogy vágyom arra,hogy valaki őszintén bókoljon,kedveskedjen nekem,amit egy prostitól soha nem fogok megkapni. Van dildóm,rendszeresen szoktam maszturbálni,de már egy hús-vér férfire várok.

2020. febr. 3. 18:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!