Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon gáz ha 21 éves lányként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ha 21 éves lányként szûz vagyok?

Figyelt kérdés

Magántanuló voltam 10 éves korom óta, így csak a szüleim ismeretségi körével barátkozom és velük nem igen jönnék össze... Attól tartok, hogy talán még 1-2 évig az leszek...


Az érdekelne, hogy ti fiúk/férfiak kinevetnétek azt akirôl megtudnátok, hogy ennyi idôsen szûz? (Akármennyire is bejönne, kiábrándulnátok, és keresnétek benne a hibát, hogy miért az?)



2020. febr. 4. 08:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen hiba hogy miért az, nekem bejönne.
2020. febr. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
Én 21 éves fiúként vagyok szűz, szóval nem.
2020. febr. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki és szeretkezni csábítanám hamar. 🙂 32F
2020. febr. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 kisördög1 ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz, sőt még inkább vonzana!
2020. febr. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
100%
Egyátalán nem gáz. A volt párom annak idején 26 évesen vesztette el.(tőlem). Kb fél évig udvaroltam neki mire megtörtént a dolog, igaz én sem hittem neki amíg nem bizonyosodtam meg róla a saját szememmel. Sőt mások,haverok is mondták,hogy biztos hazudik,vagy ha nem akkor valami gáz van vele. Pedig nem volt...
2020. febr. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Nem gaz egyáltalán
2020. febr. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Lánynak nem ciki egyáltalán.

Nem vagy fiú, akinél ilyen korra már a normális érettség követelménye lenne.

2020. febr. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Erre inkább büszkének kellene lenned. Innentől ne csezd el a dolgokat.f
2020. febr. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz szerintem egyáltalán. Biztosan van pár tapasztalatlan srác, aki azt mondaná, de csak azért, mert megijedne, jogy mit tegyen ilyen esetben és inkább téged szólna le. Szóval ha ilyennel talalkozol, ne foglalkozz vele, mert csak magát menti. Minden oké nálad (y)
2020. febr. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Nem gáz, csak fura! :)
2020. febr. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!