Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon gáz ha 21 éves lányként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ha 21 éves lányként szûz vagyok?

Figyelt kérdés

Magántanuló voltam 10 éves korom óta, így csak a szüleim ismeretségi körével barátkozom és velük nem igen jönnék össze... Attól tartok, hogy talán még 1-2 évig az leszek...


Az érdekelne, hogy ti fiúk/férfiak kinevetnétek azt akirôl megtudnátok, hogy ennyi idôsen szûz? (Akármennyire is bejönne, kiábrándulnátok, és keresnétek benne a hibát, hogy miért az?)



2020. febr. 4. 08:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem gáz! Ha találkoznék ilyen lánnyal szīvesen lennék a ta nító bácsija!
2020. febr. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!


Nem zavarna, hogy még az vagyok ha az emberek nem próbálnák mindig a hibát keresni, hogy vajon miért még az .-.

2020. febr. 4. 09:43
 13/22 anonim ***** válasza:
76%

engem nem zavarna, sőt én régóta ilyen lányra várok. Még ha kellene várnék még tovább is ha esetleg csak az igazival akarná elveszíteni. Addig lehet mást is csinálni nem csak a szex a fontos egy kapcsolatba, legalább jobban megismeritek egymást más téren is mielőtt még oda kerülne a sor.

Ha gondolod írj rám (Nem felszedni akarlak, hanem beszélgetni, kérdezni pár dolgot) ha van kedved, nem írok rád én mert ha nem akarsz akkor így egyszerűbb. :)

23/F

2020. febr. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gond nincs vele..
2020. febr. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

#13, már ráírtál és jelezted, hogy szívesen beszélgetnél vele, csak konkrétan őt kérted meg, hogy kezdje el. Mitől félsz, hogy meglátja az üzeneted és inkább el sem olvassa? Ha ez így van, akkor legalább megtudod, hogy nem alkalmas beszélgetésre, de nem hinném, hogy egy anonim oldalon az lenne az első reakció, hogy törlés nélkül elolvassa, vagy hogy félni kéne attól, hogy mit gondol a másik, ha üzenetet küldesz neki.


A kérdésre válaszolva: egyáltalán nem gáz, hogy szűz vagy, sőt értékelendő azt gondolom! A sok hülye tini körében alakult ki a ciki szűznek lenni szöveg, mivel tombolnak a hormonok és mással képtelenek kitűnni a világból, ezért marad a szex, aki meg nem szexel az mennyire gáz már. Nem kell miért szégyenkezned, de erre a kérdésre leginkább ne itt keresd a választ, mert láthatod, hogy látatlan már vagy 4-en felkínálkoztak neked, pedig semmit nem tudnak rólad. Na, ez a ciki, nem a te szüzességed!

2020. febr. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Aki kinevet miatta, azt kerüld el messziről.

Mindenki akkor veszítse el, amikor szellemileg beérett rá. Ha ez neked 21 évesen jött el, akkor így történt és kész.

2020. febr. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

#15:

#13 vagyok. Azért nem írok rá mert tudom milyen idegesítő ha kiírsz valamit ami felkelti mások érdeklődését legyen az válasz vagy kérdés és 100.000 olvasatlan üzeneted van és alig találod azt akivel meg szeretnél beszélgetni mert ellepnek az üzenetek. Ráírhatnék, de minek ha nem akar beszélgetni. Remélem a felkinálkozós dolgot rám nem értetted mert én tényleg csak kérdeznék tőle néhány dolgot. Inkább lennék szűz életem végéig minthogy itt próbáljam meg levadászni a lányokat mint azt sokan teszik. Pedig most szerelmi bánatom van és jól esne egy ölelés, egy beszélgetés akármilyen lánytól, de még így is inkább várom hogy az idő gyógyítson.

2020. febr. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem kéne szűz.
2020. febr. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
53%
Egy időben én is sokat aggódtam emiatt, aztán rájöttem, hogy nekem is kell tennem magamért valamint, meg már úgy vagyok vele, hogy majd a Jóisten hozza össze ezeket szerencsésen. Mert a jó kapcsolatok ahol hűség és kölcsönös szeretet van tényleg az élet nagy áldása. Szóval tanulás, ima és munka, a többi meg majd jön amikor ahogy jön. Aggodalom mentesen, mert az csak őrli az embert.
2020. febr. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Nem gáz, a pasikat nem szokta zavarni ha a fiatal partnerük szűz, sőt egy része még kimondottan örül is neki.

A szüzesség nem valami testi hiba, vagy betegség, hanem egy átmeneti állapot, amit ha eljön az ideje majd elveszítesz :)

2020. febr. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!