Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/nők, nektek ez nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, nektek ez nem lenne ideális kapcsolat?

Figyelt kérdés
Ha van egy pasitok aki figyelmes, rendes, kedves és engedi, hogy mellette tartsatok egy dominans pasit akivel szexeltek néha, akitől megkapjátok azt a dominanciát amire vágytok a párotoktól pedig a romantikus szeretkezést amikor éppen arra vágytok?

2020. febr. 4. 13:12
1 2
 1/11 StevenUp ***** válasza:
95%
Na ILYEN nő az életben nem kellene :D
2020. febr. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
StevenUp: Igaz milyen jó hogy vannak ilyen férfiak mint a kérdező? Nélkülük az olyan lányok mint akiket ő keres normális csávóknál kötnének ki és titokban kefélnének félre. Bár így is van rá esély.
2020. febr. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nagyon távol állna az ideálistól... akkor inkább az a pasi aki domináns, de normális és állandóra, nem alkalmi szexre.
2020. febr. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Nem. Nekem 2in1 pasim van tud ilyen is olyan is lenni ráadásul már annyira összecsiszolódtunk, hogy mondanom sem kell, egy pillantásból, mozdulatból vagy a hangulatomból kitalálja èpp melyikre vágyom. Minek keressek mellè mást?!
2020. febr. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Nekem nem, én mindkettőt a páromtól igénylem.
2020. febr. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Egyáltalán nem, soha nem mennék bele ilyen kapcsolatba.
2020. febr. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%
mindenki a túinvánt keresi vagy az Ivánt
2020. febr. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen ferjem van, igaz, nem dominans pasit es nem Allan dot szeretnek mellette.

Mivel most mar 24/7 itthon es velem van, teljesen abszurdnak erzem az engedelyezett felrelepest. Igy nincs hozza idegem, gusztusom. Raadasul egy ritkan lakott helyen nagy vonatozasokat kellene tennem ezert.

En el akarok valni. Nem mukodik ez igy sehogy.

2020. febr. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 jdfGabrella ***** válasza:
96%
Nekem ez nem lenne ideális kapcsolat.
2020. febr. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%

Nem lenne az.

1. Nem jönnék össze olyannal, aki csak a gyengéd, romantikus szexet kedveli/műveli.

2. Nem jönne be, ha a párom simán át tudna engedni másnak is, az tetszik, ha azt akarja, hogy csak az övé legyek.

2020. febr. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!