Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz lányok! Kivel és mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lányok! Kivel és mikor veszítenétek el szívesen? Hány éves partner lenne ideális számotokra?

Figyelt kérdés

Elsősorban olyanok válaszára vagyok kíváncsi, akik már készen állnak rá, szeretnének nővé válni, vágynak a szexre, csak eddig nem volt lehetőségük, nem találtak megfelelő, érett partnert, elmulasztottak korábbi alkalmat, vagy egyszerűen éppen most jutottak erre az elhatározásra és most épp nincs párjuk.

Van olyan, aki már elég érettnek tartja magát, de környezete szerint még túl fiatal hozzá?

Kort is írjatok a válaszotokban!



2019. febr. 16. 19:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Egx lany nem attol lesz nő mert nem szűz
2019. febr. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
87%
Én már egy ideje nagyon közeli állapotot ápolok egy fiúval aki bár nem a barátom de olyasmi. Benne megbízok és megtenném vele. Nekem ez fél év után jött. 16 vagyok és szinte biztos,hogy a környezetem elítélne,de én nem bánnám meg,mivel nem egy futókaland.
2019. febr. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon úgy hangzik mintha itt akarnál felszedni magukat érettnek tartó kislányokat.
2019. febr. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%
A dagadt felül kopsz, szemüveges 130 kilós informatikus újra lecsapni kédzül....
2019. febr. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
Nosika, te vagy az? :D
2019. febr. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 baby_berry ***** válasza:
94%

Legyen tapasztalt... 17-25között

:D

2019. febr. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
87%
Lett volán alkalom nem álltam rá késszen. Most nincs pedig igen ez van :/.Amugy 17-20 között és lehetőleg tapasztalt
2019. febr. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
97%

Najoo nem hinném, hogy ettől vállnék nővé de azért válaszolok neked kedves kérdező. Én szerintem elég sokszor vágyom rá de ez csak egy nemi kéztetés biológiai el lehet nyomni. Mondjuk úgy nem volt rá lehetőségem mert aki álltalában bejön annak én nem és így barátom se volt és nem is lesz szerintem.Nem mindenképpen bárkivel akarom elveszteni de ha úgy adódik, hogy lesz olyan fiú akiben nagyon megbízom és nagyon szerelmes vagyok biztos nem fogom visszatartani, hogy na most várj. Nem tartom magam fiatalnak hozza ha már a 13 éveseket k*rjak a bokorban a mai világ már más de ez nem azt jelenti, hogy ezt el kell pazarolni, anyukám tök jól áll a dologhoz azt mondta ha szexelni akarok/vagy tervben van akkor elmegyünk a nőgyógyászhoz kapok fogamzásgátlót és inkább tudjunk róla, hogy "biztonságban" vagyok minthogyha megtiltja és egy bokorban valakivel az erdőben.

16/l (remélem érthető mert nagyon belelendültem és ilyenkor össze vissza dobalom a mondatokat)

2019. febr. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
18 voltam párom 24 éves tapasztalt pasi volt
2019. márc. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
22 évesen én úgy gondolom, hogy ha már ennyi ideig vártam az első szexre (pedig lett volna lehetőségem már szexelni), szívesebben veszteném el egy tapasztalt férfivel, mint egy olyan olyan tapasztalatlannal, mint amilyen én is vagyok. Persze, tudom, tapasztalt férfivel is fájhat, de attől, a fájdalomtól nem félek. 25-40 közöttivel, és csakis párkapcsolatban, szerelemből. Nálam nem játszik az egyéjszakás kaland. :)
2019. márc. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!