Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mennyi idő után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi idő után ideális lefeküdni a barátunkkal, egy komoly kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy erre nincs törvény és hogy mindenkinél más meg hogy nem lehet ezt megmondani. De arra lennék kíváncsi, hogy ki mit gondol? Kinél hogy volt?

Köszönöm a válaszokat! :)



2019. febr. 25. 11:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem olyan 3 het, 1 hónap körül, de ugyis érzitek.
2019. febr. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%
Ez tényleg totálisan emberfüggő. Mondhatnék egy adott időintervallumot, de teljesen felesleges, mert van, akinél 1 hét, van, akinél 2 év... meg persze a kettő között még nagyon széles a skála.
2019. febr. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy nagyon széles a skála?
2019. febr. 25. 12:03
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha viszket már nagyon a punci illetve ha ágaskodik a fütyi.Ekkor ideális lefeküdni egymással.
2019. febr. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

időben olyan 1 hónapot mondanék, ha tényleg komoly szándékok vannak, nem akarjátok elsietni és nem vagytok már kezdő, 18 éves fiatalok


de erre nincs szabály és ha kell, akkor adj több időt megismerkedni vele

2019. febr. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
39%
Én az első barátommal fél év után feküdtem le, most már leccsökkent kb 1-2 hónapra
2019. febr. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
59%

Így van, ez mindenkinél más.

Nálam 1-1,5 hónap volt a várakozási idő.

De soha nem tartottam magam ehhez az időhöz, de kb ennyi kellett.


L

2019. febr. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
38%

Első 3 randi, amit várni szoktam.


A férjemmel első randin szexeltünk. Nem bántuk meg! Már gyerekünk is van. :)

Felesleges hónapokig húzni a dolgot, ha már nem vagy tini.


22/N

2019. febr. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
30%

20 Év alatt szerintem is egy hónap, 30 felett a második randi sem gáz...


34F

2019. febr. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
63%
Pasifüggő. Exeknél mindig vártam, jelenlegi párommal 1 hét után lefeküdtünk, és milyen jó tettük, eszméletlen éjszaka volt. 7 éve együtt vagyunk. Ha látod a pasi, hogy elveszne az érdeklődése, ha gyorsan odaadnád magad, akkor várj. Páromnál nekem fel sem merült, hogy elhagyna, vagy bármi. Első pillanattól megvolt a szikra, és alig vártuk, hogy egymásnak essünk.
2019. febr. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!