Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondolnátok egy 24 éve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok egy 24 éve srácról akinek még soha nem volt barátnője?

Figyelt kérdés
A kérdés adott.

2020. febr. 4. 18:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy bátortalan kezdeményezni lányoknál a komplexusa(i) miatt.
2020. febr. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
A sráctól függ.
2020. febr. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Kezdeményeztem de visszautasítottak, mindig.
2020. febr. 4. 18:04
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
Lúzer. Visszaútasítanak szinte mindenkit ill nagyon nagyon sok embert, de addig kell próbálkozni, még nem utasítanak vissza. esetleg változtatn i a külsődön, ha kövér vagy lefogyni másképp öltözködni, normális fodrászt keresni stb. és hidd el elsz bnőd.
2020. febr. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
#3 Hogy szoktál kezdeményezni?
2020. febr. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Azt hogy kellesz😄 80/l
2020. febr. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Így ismeretlenül se pozitívat, se negatívat. Nem az alapján kategorizálom az embereket hogy mennyi tapasztalatuk van az ellenkező nemmel.
2020. febr. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

5-ös: kb így "Szia! Lenne kedved beülni egy kávéra (Vagy helyettesisid be valamire)vagy Lenne kedved egy sétához? ilyesmikkel.

Úgy gondoltam ez, nem túl tolakodó.


Ha fris az ismeretség akkor csak valami sablon témával beszélgetésbe próbálok elegyedni és a végén megkérdezem, hogy valamikor folytathatnánk e?

2020. febr. 4. 18:33
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Én a 4. váalszoló vagyok.


Most kajakra így ismerkedsz? :D :D :D XD Hát téynleg találó a lúzer... :D Értelmesebbnek néztelek töki :D N a itt abaj :D Bocsi csak előbb kinevetem magam :D XD Hát sírok :D :D :D Áhhh feldobtada napom :D


Gondolj már bele...ráirsz egy csajra és rögtön letámadod h szia nem jönnél el velem egy kávéra? Ez szerinted még is hogy esik a láynoknak? Nem is ismer azt sem tudja ki vagy... ez nem úgy működik, hogy how már el is megy veled aztán ágyő hopp és ágyadban van... te vagy a netto szerencsétlenek élő példája .D


Írj rá a csajra! Szia! és ezzel egy időben ne hivd el sehoav hanem kérdezd meg hoyg telt a mai napja? és ah vanank fent képek dícsérd meg azokat ettol a nők elájulnak... ha van mercid akk azzal tegyél fel képet ha nincs akk suzukis mackónadrágos képek nem előnyösek szóval töröljed lefele.( Nem a márkatulajokat akarom bántani csak példaként hoztam fel..) Szóval minőségi posztjaid legyenek, legyél igéynes ilyen téren is...! Majd vissza ir acsaj és dobj fel témakat tanul e avgy melozik és sportol e stb stb ismerkedjetek picit és ha ebszélgettetek sokszor UTÁNA hívd el!!!! Na így tuti sikerrel jársz!

2020. febr. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Igaza van a 9-esnek pl nekem pont sikerült megvalósítani 18 éves fejjel egyik álmom egy Merkádeszt amire büszke vagyok hogy nem anyu apu tette alam ha nem megdolgoztam érte.

Ha akarom ha nem megváltoztam a lányok szememben eddig se volt gond de eggyet érték veled.

Van valami alapja.

2020. febr. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!