Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek normális ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális ez a reakció?

Figyelt kérdés

Első randim volt egy pasival. Mivel eléggé tetszett, zavarban voltam, idegenekkel amúgy is eleinte kicsit feszélyezett vagyok, de beszélgettünk és sokat mosolyogtam. A randi egyik pontján viszont közölte, hogy neki nagyon nem tetszik, hogy "megjátszom magam", meg hogy zavarban vagyok, és ez őt annyita zavarja, hogy ha nem változtatok rajta, 10 perc múlva feláll, és elmegy. És ő ezzel csak segíteni akar nekem, mert látja, hogy "meg akarok neki felelni", de adjam csak magamat. Őszintén szólva teljesen sokkolt, ti mit gondoltok? Nem játszottam meg magam egyébként, szimplán csak zavarban voltam, és mikor közöltem, hogy nem nagyon randiztam még eddig, azt mondta, nem érdeklik a kifogások. Utána pedig elmagyarázta, hogy mindenki hibázik néha, ne foglalkozzak vele, én most hibáztam, de lépjünk tovább. Mit gondoltok, ez normális? Érdemes még találkoznom vele?

21/L



2019. dec. 31. 12:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
41%
Persze, hogy érdemes találkozni vele! Ha összekötitek az életeteket, mindig lesz, aki hasznos tanácsokkal lásson el. Én nem szalasztanám el ezt a remek lehetőséget, nem biztos, hogy lesz még ilyen.
2019. dec. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Noren1989 ***** válasza:
100%

Szerintem veszett fejsze, valami elég fura tikkje lehet emberünknek.


Nyugodtan hagyd rá, valószínű ő is tag itt a magamfajta megmondófricik közt.

2019. dec. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

"meg hogy zavarban vagyok, és ez őt annyita zavarja, hogy ha nem változtatok rajta, 10 perc múlva feláll, és elmegy"


Könyörögtél neki, hogy randizzon veled? Igazából ő nem is akart semmit, minimálisan sem voltál neki szimpatikus, csak szánalomból találkozott veled? Ha nem, akkor csak egy büdös paraszt, aki annyira imádja magát, hogy azt hiszi, hogy ő Isten áldása és mindenkinek egy ajándék, ha kiérdemli, hogy akár csak egy percet töltsön vele.


"Utána pedig elmagyarázta, hogy mindenki hibázik néha, ne foglalkozzak vele, én most hibáztam, de lépjünk tovább."


Mert ő kicsoda, hogy feljogosítva érzi magát arra, hogy számon kérjen másokat természetes dolgok miatt? Pont olyan tahónak tűnik a leírás alapján, akinek a szava járása, hogy "mindenki hibázik, csak én nem", ha pedig mondjuk megcsak, akkor nem kérheted számon, mert csak hibázott szegény, hát ez emberi dolog, mindenkivel előfordul, lépjünk túl rajta, különben is ő a múltkor is megbocsátott neked, amikor zavarban voltál, úgyhogy tartozol neki ennyivel. Tudom, hogy sokan az ilyen kioktató, primitív, tanár bácsi figurákra izgulnak, ha te is közéjük tartozol (az alapján, hogy még fontolgatod a találkozást, eléggé úgy tűnik), akkor felőlem legyetek boldogok, de olyan embereknek nem ajánlanám, akik nem azt várják egy kapcsolattól, hogy folyamatosan kioktassák és b#xogassák őket totál állatságok miatt.

2019. dec. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem normális ez a reakció. Valami nincs rendben vele, szerintem a tipikus "túl okosnak képzelem magam" ember.
2019. dec. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális.Ha ilyen taplón okoskodott volna nekem én nem vártam volna meg a 10 percet🙄😁meg a mindenki hibázik néha szövegig se jutottunk volna el.😂
2019. dec. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
nem, #kb. jól leírta, később csak még jobban leépítene
2019. dec. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha a "zavarban levésen" akarattal lehetne változtatni, nem léteznének szorongásos betegségek.
2019. dec. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
24%
Nem normális a reakciója.Ezt megköszönheted a nőtársaidnak,akik szeretnek játszmázni.
2019. dec. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem normális a reakciója. Erőszakos embernek tűnik, aki szereti megmondani a tutit és irányítani a másikat.
2019. dec. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Sikerült kifognod egy okostónit.

Én ezen csak nevetni tudnék , és elkönyvelni, mint egy találkozást, amiből hála a jó égnek nem lett semmi.

2019. dec. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!