Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nőknél mennyire jellemző...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél mennyire jellemző az, hogy meglátnak valahol egy férfit, és annyira megkívánják, hogy utána hazaérve önkielégítést végeznek?

Figyelt kérdés
Nekik alacsonyabb a nemi vágyuk, vagy ez hogy van náluk?
2020. febr. 6. 09:06
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
82%
Nálam sehogy. Megnéztem és kész.
2020. febr. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Illetve hogy van nálatok, többes szám második személyben. De természetesen férfiak is írhatnak, akik tudják rá a választ.
2020. febr. 6. 09:09
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem annyira jellemző mint a férdiaknál.

L

2020. febr. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
56%
#3: Miért férfiaknál mennyire jellemző? Mert a kérdezőn kívül én még nem hallottam olyanról hogy hazafelé látok egy jó csajt aztán hazaérek és kicsapom rá. De a kérdezőről is csak feltételezem.
2020. febr. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
#4 Szerintem ez a férfiakra inkább jellemző, mint a nőkre. Te férfi vagy? Ha igen, nem kívántál meg valakit csak úgy ránézésre sosem? Szerintem az lehet az igazság, hogy ezt magának mindenki elintézni, és azért írnak ki viszonylag kevés kérdést erről. Ezt természetesnek veszik az emberek, főleg a férfiak. Nem tudom elképzelni, hogy ez ne lenne jellemző a férfiakra.
2020. febr. 6. 09:33
 6/26 A kérdező kommentje:
"magának mindenki elintézi", ezt akartam írni
2020. febr. 6. 09:34
 7/26 A kérdező kommentje:
Rám is jellemző ez nyilvánvalóan, azért is kérdem, hogy a nők hogy vannak ezzel.
2020. febr. 6. 09:35
 8/26 A kérdező kommentje:
Illetve gondolom nem is sokat beszélnek erről az emberek.
2020. febr. 6. 09:39
 9/26 anonim ***** válasza:
73%
Volt már ilyen
2020. febr. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
74%
Egyáltalán nem jellemző nálam
2020. febr. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!