Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nőknél mennyire jellemző...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél mennyire jellemző az, hogy meglátnak valahol egy férfit, és annyira megkívánják, hogy utána hazaérve önkielégítést végeznek?

Figyelt kérdés
Nekik alacsonyabb a nemi vágyuk, vagy ez hogy van náluk?
2020. febr. 6. 09:06
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
40%
Soha nem hallottam még ilyenről, pedig nekem aztán van libidóm
2020. febr. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
40%
Nem alacsony a nemi vágyam, de ilyet elképzelni se tudnék.
2020. febr. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
11 és 12: De ha nem alacsony, akkor miért nem csináltátok eddig? Mi az, hogy elképzelni sem tudnád? Akkor hogy tudod ezt levezetni? Vagy elmúlik csak úgy? Azért ez döbbenetes, ennyire mások lennének a nők? Mikor szoktatok maszturbálni, sosem? Nem értem ezt.
2020. febr. 6. 11:07
 14/26 anonim ***** válasza:
60%

#12 vagyok

Szoktam maszturbálni, van hogy egy nap többször

Viszont valakinek csak a külsejét nem tudom annyira megkívánni, hogy aztán önkielégítsek a gondolatára.

2020. febr. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
68%
én még férfiként sem csináltam ilyet
2020. febr. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
58%

A férfiakra sem jellemző hogy látnak egy csinos nőt és azonnal rohannak haza kicsapni a brét.

Ezzel együtt a nők is használják a fantáziájukat - de többnyire olyan férfiak szerepelnek benne akit ismernek, akihez érzelmileg vonzódnak (mást nem tudat alatt), többnyire nem random idegenek.

2020. febr. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Ha nem is azonnal rohannak haza, de ez tölti ki a fantáziájukat, erre gondolok. Nekem az a döbbenetes, hogy többen is azt írják, hogy ez még a férfiakra sem jellemző. De a nőknél is furcsa, hogy ennyire nem számít nekik a kinézet, hogy nem izgatja fel őket. Valahogy nem életszerű, hogy arra gerjednek, hogy ismernek valakit, és az olyan kedves, rendes, és ez indítja be a fantáziájukat. Ha ez így lenne, akkor nem panaszkodna ennyi férfi itt fent hogy nem kell a nőknek a kinézete miatt.

De ahogyan írtam, nekem az igazán döbbenetes az, hogy férfiak is írják azt, hogy ez nem jellemző rájuk. Úgy tűnik, hogy ez a gyakorikérdések egy alternatív valóság.

2020. febr. 6. 12:13
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

#4 "Miért férfiaknál mennyire jellemző? Mert a kérdezőn kívül én még nem hallottam olyanról hogy hazafelé látok egy jó csajt aztán hazaérek és kicsapom rá."

Bocs, de milyen közegben nőttél fel? Az, hogy napközben látsz egy jó csajt, hazaérve pedig kivered rá, középsuliban majdnem olyan megszokott volt, mint a fogmosás.

2020. febr. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

"Úgy tűnik, hogy ez a gyakorikérdések egy alternatív valóság."

Nem egy, hanem legalább harminc. Az még hagyján, hogy minden kategóriának megvan a maga alternatív valósága nagy átlagban, de még ezen belül is napszaktól függően más-más közönség uralja le az egyes kérdéseket.

2020. febr. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
75%
Semennyire.
2020. febr. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!