Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ronda srácok, ti hogy viselite...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda srácok, ti hogy viselitek azt a tudatot, hogy jó eséllyel soha nem lesz szép barátnőtök?

Figyelt kérdés

*** gúnyolódó nők és alfák válaszaira nem vagyok kíváncsi, sem általános nő-/férfigyűlölő reakciókra; tartsuk egymást tiszteletben. ***


28 éves vagyok, és két 8/10-es barátnőm volt, mindkettő rövid ideig. Az első nagyon fiatal volt, vele szex sem volt. A második, mint utóbb kiderült, borderline személyiségzavaros volt, szóval valószínűleg ez is hozzájárult, hogy eleve összejöttünk. Ezeknek több éve.

Ezen kívül volt pát 6-7/10-es lánnyal kapcsolatom, barátság extrákkal, stb.

Ez így rohadt jónak hangzik, de nem az. Rengeteg pénzt, időt, energiát öltem a társkeresésbe, és gyakorlatilag semmi haszna nem volt. Az már jó évnek számít, ha pár átlagos lány összejön szexre. Sikeres randik kb. 3 évente egyszer fordulnak elő. Rengeteg elutasítás, megaláztatás, kamuzás, hülyének nézés volt az ára.

És tudjátok, mi a legrosszabb? Hogy azt gondoljátok, majd ha lesz pénzetek, lesz jó nőtök is. Nos, nem. Mármint prosti lehet, de különben nem. Hiába tudnád elvinni a Maldív-szigetekre, inkább jönnek össze a szomszéd alfával, akivel évente ha egy Olaszország belefér...

Esetleg a plasztikai műtét segíthet, már aki nem *nagyon* ronda. Én most azt fogom megpróbálni, de sajnos nem hiszem, hogy merőben változtatna a dolgokon.


Mindegy, nem utálom ezért a nőket, nem utálok senkit. Csak elegem van, kiégtem.


Szóval sorstársak, ti hogy viselitek ezt a tudatot? Ad valami - bármi - megnyugvást?



2019. jan. 10. 12:12
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
96%

"Ronda srácok, ti hogy viselitek azt a tudatot, hogy jó eséllyel soha nem lesz szép barátnőtök?"


Te kit tartottâl tiszteletben ezzel a mondatoddal?Senkit!Csak magadra mondhatod,hogy ronda ,senki másra nincs jogod.


További jó kiégéstN

2019. jan. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
94%

Te vagy az Balázska? A kőbányai kisszoba lakója?

Mi van, a Maldív-szigetekről álmodozol, nem saját albérletről már? :D

2019. jan. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
93%

Én nem hiszem, hogy olyan "ronda " vagy, mert ha az lennél, egy nőd se lett volna, na jó max egy, egy tökrészeg alkalmi, vagy egy szintén "ronda".

Olyan nehéz manapság párt találni... Van olyan ismerősöm, aki hat éve van egyedül, nem tudom az okát. Pedig ő szeretett volna valakit maga mellé, de nem jött össze. Pedig jóképű és nem is h.lye.

2019. jan. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

"Csak magadra mondhatod,hogy ronda ,senki másra nincs jogod."


Nem mondtam senkire, hogy ronda, csak magamra. Kérdeztem valamit. Jogom meg jóval több mindenre van, mint ami etikus, de ne menjünk bele. Szövegértelmezés.

2019. jan. 10. 12:21
 5/30 A kérdező kommentje:
A legtöbb visszajelzés alapján ronda vagyok. Photofeeleren 4-5/10, társkeresőn nem írnak vissza, Tinderen nincs like-om, amíg jártam tömegközlekedéssel, senki sem szemezett velem, két alkalmat leszámítva.
2019. jan. 10. 12:22
 6/30 anonim ***** válasza:
51%

5/10-esként nem ronda vagy, hanem totál átlagos mindenben.


De miért kell, hogy neked náladnál sokkal jobb nőd legyen? Mi a baj az átlagos nőkkel? A szépség mulandó...


De a nőidet szerintem nagyon felpontoztad, mert kevés 8-as rohangál az utcákon, és őket önbizalomhiányosan nem fogod megkapni.

Itt egy kis példa osztályzásra:

[link]

2019. jan. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Ez alapján ment az osztályozás: [link]


Az egyik barátnőm nagyon bomba nő volt, arcra is igen szép. Rengetegen utánafordultak, rengetegen. De mondom, nem tartott sokáig.

2019. jan. 10. 12:34
 8/30 anonim ***** válasza:
98%
Iszonyú gáz ez a pontozgatás...
2019. jan. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Egyénként nincs önbizalomhiányom. Tudom, hogy baromi jó vagyok abban, amit csinálok. Tudom, hogy majdnem anyanyelvi szinten beszélek angolul, stb. Viszont azt is tudom, hogy miben nem vagyok jó. Helyes önismeret, nem önbizalomhiány.
2019. jan. 10. 12:35
 10/30 anonim ***** válasza:
Kocsit el van szállva az agyad.(1)
2019. jan. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!