Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem undorodtok a nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem undorodtok a nagyon folyós puncitól?

Figyelt kérdés
A ciklus bizonyos részeiben hol sűrűbb, hol nyúlós, máskor fehér a puncinedv. Akkor is kinyaljátok? Nem undorodtok tőle?

2020. febr. 9. 14:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
84%
Én is nagyon nedvesedek(lehet azért mert szűz vagyok még) de még sosem panaszkodtak rá,pedig van olyan hogyha nagyon felizgulok, rendesen a combomon is folyik. Ennek ellenére nincs semmi betegségem, meg semmi ilyesmi.
2020. febr. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Pont, h jobban élvezem 😁

Alapjarat is nagyon szeretem szajjal meg ujjal csinalni, de ha pont a ciklus ezen részén van az illető, az csak plusz öröm 😁 21f

2020. máj. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem ha baba punci és nem bűdös :3
2020. szept. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
12%
Hát egy punci azért csak büdös legalább egy kicsit🥰🥰🥰
2020. okt. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szeretem amúgy a nagyon folyós puncit, nem undorodok tőle, bár a sárga zöld hüvelyváladék szaga nem hiszem hogy túl kellemes lehet 😀 az nyilván fertőzésből eredő hüvelyváladék.
2021. nov. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!