Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti is undorodtok a puncitól?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is undorodtok a puncitól?

Figyelt kérdés
Lehet csúnya ilyet mondani egy nemi szervre, senki nem tehet róla, de egyrészt a péniszt esztétikailag szebbnek találom, ahhoz vonzódom, és a pina az számomra gyomorforgató, hiába. Egyedul vagyok vele így? Olyan mint egy csupasz csiga, felvágott stb. Hogy tudják azt nyalni? Már rengetegszer leszidtak, hogy én vagyok az undorító amiért ezt gondolom, de nem tehetek mást, ha hányingerem van tőle. Nem is értem, nap végére bepálik, folyásos... fúj, hát sajnálom. Légyszi írjátok le ti mit gondoltok? Ettol fuggetlenul egyik nem sem kevésbé értékes a szememben.
2018. febr. 4. 19:23
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

Ez most egy ilyen dolog. Azért vagyunk melegek, mert a férfiakhoz és a férfi nemi szervhez vonzódunk.


Ha mindkettőhöz vonzódnánk biszexek, ha csak a nőihez heterok lennénk.


Ha egy leszbikust kérdeznél meg a péniszről valószínűleg ugyanezt mondaná.

2018. febr. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
96%
Annyira "pállik be a nap végére", mint a te farkad és heréid a gatyádban.
2018. febr. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Tudom, srra asszociáltam. De valaki nyugtasson meg, hogy nemcsak nekem van hányingerem.
2018. febr. 4. 19:32
 4/33 anonim ***** válasza:
87%
Én meg leszbikus vagyok,mégsem mondanék soha degradáló dolgokat a másik nem nemi szervéről.pláne nem így nyilvánosan hogy rosszul érezzék magukat emiatt.nem tetszik nem tetszik,nincs mit ragozni rajta
2018. febr. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
87%
Jó,most már leállhatsz a provokációddal,kérdező.
2018. febr. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Uh, miért nem lehet reális szemszogbol megkozeliteni? A pók vagy a csupasz csiga is undorító, mint a zsíros haj, vagy a fing, de ne hogy kimondjuk! megsértjuk a természet szépséges es sokszínu alkotóerejét.
2018. febr. 4. 19:38
 7/33 anonim ***** válasza:
95%
Amikor leszbikustól olvastam itt, hogy "kifordul a gyomra" a pénisz látványától, azt is bántónak éreztem.
2018. febr. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
96%
Érzel, ahogy érzel, de azért fogalmazhatnál több érzelmi intelligenciával.
2018. febr. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Ez a provokació, seriously? Durva
2018. febr. 4. 19:39
 10/33 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem se a punci, se a meztelen csiga nem undorító. Na bumm.
2018. febr. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!