Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfi szemmel mi a vonzóbb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi szemmel mi a vonzóbb egy fejlett tiniben (17-18 éves) vagy egy harmincas-negyvenes nőben?

Figyelt kérdés
2020. febr. 12. 22:08
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Pont az életkora. 18 évesen még lány, míg 30 évesen már kész nő
2020. febr. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Tini: bizonyítani akar, új számára minden, ezért vehemens

Nő: az érett vonásai, teste véglegessége, a kor tisztelendő


29F

2020. febr. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem a szépsége, a kisugárzása vonz, ha van neki. Kortól függetlenül. Ha meg hasonló, akkor a hozzám való viszonyulása. Ha ez is egyforma, akkor passz. 🤷‍♂️
2020. febr. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Milyen kisugárzásra gondolsz? Az hogy magabiztos vagy épp ellenkezőleg?
2020. febr. 12. 22:13
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen a magabiztosság. Nekem tud egy bizonytalan lány, nő is vonzó lenni. Nem hiszem, hogy ezt meg tudnám fogalmazni rendesen.
2020. febr. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csak a 30-40-es széria érdekel: bennük az érettségük, az életkedvük, az esetleges dominanciájuk, és van, akinek a szép lába tetszik.
2020. febr. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%
16-25 éves kor között van a csúcson minden lány. Szép feszes, hamvas test, szép arc, mosolygás, tele életkedvvel.
2020. febr. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%

A tiniben a feszesség. Köztük is van aki még félénk és minden új neki. Izgi amikor te vezeted be a rejtelmekbe és amikor látod igazán élvezni... amikor végre minden feszültség elillan és végre megérti, hogy nem is volt értelme. Amikor rájön, hogy "bazzeg én ettől fosztottam meg magam eddig" :D

A másik tini aki annyira vagány és azt gondolja, neki aztán semmi újat nem mutathat senki. Uncsi minden, a szex kb. egy pohár itallal mérhető élvezet. Aztán amikor jön a meglepi, akkor meg nem akarja abbahagyni :D


A 30-as nő még kiegyensúlyozott lehet. Nem csapongó, nem igazán szorong semmi miatt, egyszerűen csak élvezi ami van. Szerintem egyébként ők a legkritikusabbak, szóval ha egy 30-as nő újra szexelne veled, akkor tényleg jól csináltál valamit.


A 40-esek már érzik, hogy közeleg a vég. A tini ellentettje. Nem halogat semmit, inkább megragadja a lehetőséget ami még kínálkozik. Haverom úgy szokott fogalmazni, hogy "ő már megköszöni". Bár van aki a kort erénynek tartja - jellemzően nekik nehezebb is bizonyítani főleg ha fiatalabb vagy. De ha ez sikerül és élvezi, akkor számíthatsz a következő körre.


Egy szóval: a kihívás.

Mindegyik eset más és ezért más megélni. Emiatt érdekes. Már alapból is érdekes "új emberrel" szexelni, mert mindenki más, mindenki másképp reagál, mindenkinek más a jó és mások a reakciók. De pont ezért izgalmas a dolog. Akármennyire szereted a paprikáskrumplit, unalmas lenne minden nap azt enni. De ha minden nap másfajta savanyúságot eszel hozzá (más ruhák, más pózok, más körülmények) egy kissé tovább elviseled. De amikor már 5-ödször van ugyanaz, akkor mégiscsak megkóstolnád a húslevest is vagy a desszertet :)


F

2020. febr. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Voltam mar nalam joban idosebb ferfival 1-2eve sosem felejtem el isteni volt

Es ha a magam neveben beszelhetek nekem sokkal izgatobb az idosebb erett korosztaly

2020. febr. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 mikeXxX ***** válasza:
Az elején hozzá teszem lehet eltérő ember is a válaszomtól de tapasztalatom szerint a legtöbb fiatal lány se nem tud semmit sem az ágyban és a szexuális kisugárzása sincsen még meg neki amit 30 + nő már általában kitapasztal azért addigra. 40f
2020. febr. 13. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!