Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan menjek ra egy idosebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan menjek ra egy idosebb nore?

Figyelt kérdés

Van egy 40 koruli volt kolleganom akit szivesen letepernek. Jol tartja magas es olyan fiatalos, kozvetlen no, de van gyereke hazassaga. Ugy kiis neznem belolle hogy partner lenne, mig egyutt dolgoztunk becezgetett hogy bebi meg hasonlok. Talalkoztam vele egy bevasarlokozpontban, ott dolgozik most szoval igy orakat nem tudok beszelgetni vele de ugy 5perc alatt elhivni vacsizni vagy valami kicsit tul eggyertelmu lenne szerintem. Valakinek otlete hogyan kellene megkozeliteni?

25f



2020. febr. 14. 21:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igazából ha becézgetett meg úgy érzed partner lenne. Akkor csak dicsérgesd menj oda párszor és mondjuk 2.-3. alkalommal hozd fel nyugodtan a dolgot. Bár jóég tudja. Csak segíteni próbálok. :D
2020. febr. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
hozzam fel nyugodtan a dolgot? :D hogy mit tennek vele ha hagyna? :
2020. febr. 14. 21:38
 3/15 anonim ***** válasza:

Valszeg azt fogja mondani, amit nekem is mondott, akinél próbálkoztam: a férjemmel és a gyerekkel szeretettel várunk egy vasárnapi ebédre. :)

Szóval ha családja van, felejtsd el!

2020. febr. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
azert lattam egy ket csalados anyuka hogy dug felre a munkahelyen :)
2020. febr. 14. 21:48
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha nem akar toled semmit, akkor mindegy, hogy.
2020. febr. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
de ezt csak egyfelekeppen lehet kideriteni
2020. febr. 14. 21:53
 7/15 anonim ***** válasza:

Ne töketlenkedj már!

1: ne nézd ribinek, mert nem az.

2: próbáld éreztetni vele, hogy a kapcsolatotokat a réginek tekinted.

3: egy idő után kérdezz rá egyenesen; egy 40-es nő már tudja a dörgést

4: vagy kivág a francba, vagy megkapod, mint üveggolyót!

5: ha kivág - így jártál, felejtsd el!

6: ha nem, akkor tedd boldoggá!

7: majd meséld el itt hogy 5-ös, vagy 6-os?!

2020. febr. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Hát levélben, vagy szöveges üzenetben ne írj neki.

És igen udvarolgass neki, de úgy hogy senki se vehesse észre miben mesterkedsz. A diszkréció egy férjezett asszonynak nagyon fontos. Neked is. Ha összejön a dolog azért hogy ne kerüljön még gyanúba sem, ha nem jön össze akkor meg pláne.

2020. febr. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Férjként, apaként nem lenne őszinte a mosolyom ha egy kis taknyos srác hajtana a feleségemre... Nem biztos hogy az illető jól jönne ki az egészből...


Most komolyan tönkre akarsz tenni egy családot csak azért hogy berakd valakinek?


Fel kéne lassan nőni és értelmes döntéseket hozni

2020. febr. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nyugodtan hívd el valahova szerintem.39N
2020. febr. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!