Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan menjek ra egy idosebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan menjek ra egy idosebb nore?

Figyelt kérdés

Van egy 40 koruli volt kolleganom akit szivesen letepernek. Jol tartja magas es olyan fiatalos, kozvetlen no, de van gyereke hazassaga. Ugy kiis neznem belolle hogy partner lenne, mig egyutt dolgoztunk becezgetett hogy bebi meg hasonlok. Talalkoztam vele egy bevasarlokozpontban, ott dolgozik most szoval igy orakat nem tudok beszelgetni vele de ugy 5perc alatt elhivni vacsizni vagy valami kicsit tul eggyertelmu lenne szerintem. Valakinek otlete hogyan kellene megkozeliteni?

25f



2020. febr. 14. 21:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

9-es: "imádom", amikor előjön ez a duma...

Félti a pasi a vélt előjogait, mivel ő a "tulajdonos" és a srác meg legyen tekintettel erre, és ne dugja az asszonyát...

Hát, a srác - ha van esze - nem fog ezzel foglalkozni.

Nyilván senkinek sem jutna eszébe az egész, ha a nő rendszeresen ki lenne elégítve, ha boldog lenne, ha nem egy tétel lenne a férj tulajdoni lapján, ha apuci ápolt és figyelmes lenne, ha nem lenne folyton sörszagú és büdös lábú...

Ha megkapja, megdugja - így van ez, amióta világ a világ!

2020. febr. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

A 9-es vagyok... Minden rendben van köztem és a párom közt! Se Ő se én nem eresztettük el magunkat! Minden nap szeretkezünk.


Ha valmikor lesz barátnőd, esetleg feleséged akkor talán meg fogod érteni, hogy milyen egy normális kapcsolat...


Gondolj bele, hogy neked milyen érzés lenne ha a párodat egy kis gyerek akarná megbszni...


Annyira primitívek vagytok! Láttam már sok mindent, de itt a sok okoskodó, akik még nem láttak p*nát se azok mindig tudnak meglepetést okozni!

2020. febr. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Milyen kisgyerek? 25 éves,legjobb korban van,mondom ezt nőként.
2020. febr. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Minden nap szeretkezünk." - Persze...


Minden vasárnap. - talán így hiteles... és így igaz is lehet (talán)

2020. febr. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
#14 mi van irigykedsz? Gondolom le se mered szólítani a lányokat... csak a gép mögött játszod a fsza gyereket
2020. febr. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!