Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek egy régi nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

K.L.Kiss kérdése:

Szerintetek egy régi nagy szerelmet 27 év után újrakezdeni nem lehet nagy csalódás mind a két fél számára?

Figyelt kérdés
A lány 17, én 38 éves voltam akkor az élet szétsodort bennünket. Most Ő 44 én 66 vagyok és megtaláltuk egymást a neten. Mindkettőnkben ég a régi láng. De bizonyára mindketten nagyon megváltoztunk. Van valakinek hasonló tapasztalata, hogy milyen lehet ilyen esetben az első új randi? Nem lesz mindkettőnk számára nagyok kiábrándító?
2020. febr. 20. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát mivel még nem vagyok ebben a korban, fogalmam sincs! Egy azonban biztos, ha még ég bennetek a régi láng, egy próbát megér! Max nem jön be a dolog, de nem mondhatok el magadról, hogy meg sem próbáltad :)
2020. febr. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szerintem 27 év alatt sokat változtatok es nyugodtan meg normalis főleg ha szeretitek egymást
2020. febr. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
4 év után sem kezdtem újra, nemhogy 27..
2020. febr. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Amit nem tudok eldönteni magamban, hogy én azt a 17 éves, gyönyörű, és szerelmes lányt imádom-e annyira, hogy remeg a gyomrom, ha látom, hogy online elérhető, aki volt annak idején, vagy azt a 44 éves 3 gyerekes asszonyt is, aki most. És Ő vajon azt a 36 férfit szereti-e még annyira, aki voltam és ha helyette egy 66 éves öreget kap, mit fog érezni?
2020. febr. 20. 13:06
 5/8 A kérdező kommentje:
13.02-es! Az nem is volt komoly szerelem. És valószínűleg szakítással zárult. Mi soha nem szakítottunk. Soha nem szűnt meg a szerelem, csak elveszítettük egymást.
2020. febr. 20. 13:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Amit írtál a kommentedben, arra felkészülve kell hozzáállni a dologhoz, de kihagyni a lehetőséget semmiféleképen sem szabad. Tisztában kell lennie mindkettőtöknek azzal, hogy esetleg csak a régi énetekért van a fellángolás. Azzal is számolni kell, hogy az egyikőtök ma is olyan vonzónak tartja a másikat, de a másik már nem...Tehát mindent számba kell venni, hogy minél kisebb legyen a csalódás, de elszalasztani a lehetőséget, kihagyni nem szabad!
2020. febr. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Gondolom csak elütötted, hogy 36 v. 38 éves voltál, ill. 38-17 = 19 és nem 22 (mint 66-44) és se 36+27 se 38+27 nem jön ki 66-ra, de ne lovagoljunk a számokon :)

Akár így, akár úgy, miért tőlünk vársz választ, megerősítést? Ha neked tetszik, akkor hajrá, vedd fel vele a kapcsolatot, kommunikáljatok, randizzatok és meglátjátok, felnőtt emberek vagytok el tudjátok dönteni van-e még parázs. Ha nem teszed akkor biztos maradni fog a kihagytál valamit az életben fájó csalódása, ha viszont megteszed akkor tapasztalattal gyarapodsz.

2020. febr. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen a számok matematikailag nem stimmelnek (amikor találkoztunk az pár évvel korábban volt) Én leginkább arra lennék kíváncsi, ha valakinek van már hasonló tapasztalata!

Mindketten felkészültünk (elméletileg) a várható helyzetre. Csak az nem mindegy számomra, hogy a lelkem mélyén őrzött és melengetett szép érzés sorsa mi lesz azután. Nem kevésbé az Ő szerelmi érzése, ami alig halványult a bevallása szerint. Kár lenne ezeket elveszítenünk!

2020. febr. 20. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!