Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem tudom túltenni magam a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom túltenni magam a régi sérelmeimen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A tanácsotokat szeretném kérni.

Elmesélem az én kis történetemet.

A jelenlegi párommal akivel 8, lassan 9 hónapja vagyunk együtt, nem tudok megbízni. Ő egy nagyon rendes, kedves, aranyos fiú.

Mielőtt megismertem őt, azelőtt 6-7 hónappal volt egy szerelmem, akivel 1 hónapot voltam se veled se nélküled kapcsolatban. Ő azt mondta szeret engem, de kiderült hogy csak ARRA kellettem volna neki, és hogy hazudott nekem, mert sosem szeretett. Azóta nem tudom elfelejteni azt a napot, amikor otthagyott engem, és mindig csak arra tudok gondolni, hogy a jelenlegi párom mikor fog elhagyni, úgy mint ahogy az a másik fiú tette. Hisz annak is egyik napról a másikra lett vége, pont egy nappal azután hogy szeretett dédnagymamám elhunyt. Nem tudom elfelejteni azt az időszakot az életemből. Kiskoromban mindig bántottak a fiúk a külsőm miatt, mert eléggé dundi voltam illetve vagyok is. (Most már persze elkezdtem tenni érte).

Nem tudok megbízni egy fiuban 100%-osan. Hozzáteszem hogy a mostani páromat nagyon szeretem, és o is engem, ennek ellenére nem tudok bízni benne.

Volt hasonló elmenyetek ami ennyire nagy hatással volt rátok? Hogy tettétek túl magatokat rajta? Hogyan gyógyuljak ki ebből az egészből teljesen?

Minden tanácsot örömmel fogadok, személyes történetet is akár.:)

18/L



2018. júl. 11. 12:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Engem is elhagytak..te is túléled
2018. júl. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Próbáltál már a pároddal beszélni erről? A bizalom amúgy szerintem nagyon fontos, ha nincs, akkor a kapcsolatnak is lőttek, szóval mindenképp jó lenne beszélned vele.
2018. júl. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!