Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Néhány férfi miért elégedetlen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány férfi miért elégedetlen az önkielégítéssel?

Figyelt kérdés
Személy szerint jó pár próbálkozás után én kicsit meguntam a nők keresését. Sokkal egyszerűbb munka után otthon gyorsan maszturbálni egyet, esetleg reggel is, ha úgy van. Kényelmes és igazából olcsó is!
2020. febr. 20. 17:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Olcsó húsnak híg a leve.
2020. febr. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igazad van,olcsó és jó
2020. febr. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
17%

Igaza van

Nőknek úgysem jó soha semmi

2020. febr. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
sok mert unalmas a maszti egy idő után
2020. febr. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
32%
Én is így vagyok ezzel, bár én nő vagyok. Magamnak tudom mi a jó, nem unom sokáig csinálni. Túl vagyok rajta és nem kell olyannak megfelelni, akinek nem lehet.
2020. febr. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem jobb az asszony.
2020. febr. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%

# 5 Na mert a pasiknak kuva nagy elvarasaik vannak.

Max,h szeresd te is a szexet es a foci alatt legyel csendben es neha hozz 1 sort be.Ezt olyan nehez meg csinalni ? :)

2020. febr. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
36%

Jó ez is az is, de számomra kellemesebb ha a bnőm -re/-be kerül az anyagom v a brém. Szeretem azt is hallani amit kitudok váltani egy lökéssel, és sokkal kellemesebb mint ha kézzel csinálnám - autómatán után síkosít.

És ha jól dolgoztam kapok vacsorááát, egyépként vadászhatok magamnak. Szóval számomra több haszna van a barátnőmet maszturbátorként használni mint romantikázni az 5 combúval.


32 F

2020. febr. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Megint egy olcsójános...
2020. febr. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát, azért az ember melegségre vágyik (Örkény után) és nemcsak a testi (sőt szervi) igényt kell kielégíteni, hanem a lelki, érzelmi jellegűeket is, az dobja fel igazán az egészet.
2020. febr. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!