Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdemes bepróbálkoznom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes bepróbálkoznom?

Figyelt kérdés

Lakik a házban egy csaj, 18-19 lehet, egyedül él a bérelt lakásban két emelettel feljebb. Szinte minden hétköznap jön hozzá egy jó harmincas-negyvenes pasi, 2-3 órát van nála, éjjelre soha nem marad. (Nem kukkolok, csak megismerem a kocsiját a parkolóban). Hétvégente pedig rendszeresen egy saját korabeli fiú jön, gyakran egész hétvégére, néhanapján hétköznap este is megjelenik.

Napnál is világosabb, hogy egy szexőrült ribi, amúgy szép testű, de semmi extra, átlagos szolíd lány. Hónapok óta fantáziálok róla. Ma rá mosolyogtam a liftben és megdícsértem a cipőjét. Nem gondoltam volna, de visszamosolygott és dumcsizni kezdtünk, pedig baromi ideges voltam.

A lényeg, hogy 22 év és négy hónap után már nem vagyok szűz! (Tapsvihar...) (köszönöm, köszönöm...) Szóval érdemes lehet ez mögé látni valamit, vagy ne álmodozzak róla? Amikor eljöttem hosszú csók után azt mondta, jöjjek máskor is, de fura az egész. Nem tudok a nők fejével gondolkodni. Csak dugni akar? Hiszen csettintésre van neki két másik. Lehet, hogy többet akar? Ami engem illet, akár a hosszú távra is jó lenne, nagyon bejön nekem. Esetleg lányok válasza érdekelne, ők női aggyal hogy gondolják?



2020. febr. 21. 23:47
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
No de hol van itt a történetben szűz lány?
2020. febr. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Meg honnan jöttél el a hosszú csók után?
2020. febr. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak dugni akar, nincs ebben semmi, valaki szeret több vasat tartani a tűzben és keresi az izgalmat! ;) L
2020. febr. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jobb esetben csak dugni akar, rosszabb esetben pedig kaptál egy ingyenes próbaverziót a fizetős szolgáltatásból... Így vagy úgy, de használd ki amíg lehet, aztán lesz ami lesz. Persze sok reményt ne fűzz hozzá, hogy komolyra fordul a dolog, de sose tudhatod.
2020. febr. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Akkor nemcsak en vesztettem el a fonalat.

Szoval. Hogy mered ribinek nevezni?

Es ha tenyleg ket ficko van az eleteben, miert jelentene azt, hogy barkivel barmit?

Sot, ha mondjuk a fiujat egy nos ferfival csalja ( csak talalgatas), akkor mar boven komplikalt az elete. Mas mar nem is hianyozna belole, csak meg te is.

Nem egy szomszeddal valo kikezdes a baj, hanem ez a hozzaallas.

2020. febr. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon hülyeségeket gondolsz te. "Egy szexőrült" már miért lenne, csak azért mert néha szexel.

" Csak dugni akar?". Ezt pedig csak onnan fogod megtudni ha beszélgetsz vele , de nem idegesen hanem nyugodtan és a csajok is ezt gondolják.

2020. febr. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem túl bonyolult az a fonál amit nem tudtok követni, de akkor kifejtem. A lány egy jóval idősebb pasival kefél napi szinten. Biztos hogy kefélnek, ezt hallottam is már. A pasi éjjelre sose marad, és hétvégén sem, ergo családos, a csaj meg a szeretője, de lehet hogy a lakás is az övé és a lány dugásért lakik ott, ez is simán belefér, tekintve hogy egy egyetemista munka nélkül nehezen tart fenn egy albérletet egyedül, márpedig lakótársa nincs, a szüleit még soha nem láttam. A másik fiúval is dugnak, többször láttam már őket a parkolóban smacizni, plusz egy társasházban nem sok titok van.

Velem pedig szintén a lány lakásában történtek a dolgok, onnan jöttem el. Szex után ittunk egy tejeskávét, addig körbenéztem a nappaliban, de családi fotót nem láttam sehol, olyat se amit a párjával lett volna, szüleivel sem, egy lány ballagási fotója volt kint, arra rákérdeztem, ő a húga.

Nos ha két pasival rendszeresen szexel napi szinten, márpedig igen, és mégis bevállal egy harmadikat csak úgy, az nálam bőven belefér a ribi kategóriába. Amúgy cuki a csaj, nem is bántás, de ezek a tények. Még ezzel együtt is bejön, szóval nem ítélem el vagy ilyesmi. Nem látok a dolgok mögé és nem kérdezősködtem első alkalommal, nehogy elijesszem, fogalmam sincs mit miért csinál, mik vannak a háttérben. Azon agyaltam csak, ha egy lánynak ilyen szinten ki van töltve az élete pasikkal és szex-el, akkor miért megy bele egy újabba?

2020. febr. 22. 09:43
 8/9 anonim ***** válasza:
57%
Kedves kerdezo. Szerintem te egy alattomos sunyi kis fereg vagy. Barmi is legyen a szomszedlany maganeleteben, sehogy nem jon ossze, hogy a te eselyeid mitol nonek, es hogy valtozatlanul, mi az, hogy ribi.
2020. márc. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Olyan szép lány, mint ő 12 egy tucat, tehát sok van.

Ha szexelni akarsz (és - gondolom - hosszú távra keresel társat) akkor ne olyannál keresgélj, akit most is ketten édesgetnek.

2020. márc. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!