Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak még olyan férfiak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan férfiak, akik azt vallják, hogy a prostitúció tökéletes munka lenne számukra csak a nők élik meg tragikusan a lelki bánataik miatt és szomorúak, amiért hetero férfiakra nincs igény?

Figyelt kérdés

#prostitúció #dzsigoló #férfi prostitúció
2020. febr. 22. 01:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Te azok a férfiak köré tartozol, akik azt gondolják, hogy Mo-n az a nők kényszerítve vannak a prostizásra és, hogy szegény családból valóak, meg ilyen hülyeség téveszméid vannak és meg kell őket menteni, és biztos te vagy a tökéletes pasi nekik. Akkor itt felnyitnám a szemedet, hogy a legtöbb lánynak semmi baja a lelkével, nem verték otthon, nincsenek tragikus élményei és semmije. Egyszerűen könnyen lehet vele pénzt keresni és ennyi. Nincs ebben nagy dolog. El lehet menni gyáraknak 12 órázni, meg vendéglátásban is 14 órákat lehúzni, árufeltöltőnek, pénztárosnak is a Tescoba, meg bárhova. Csak azzal sose keresel óránként annyit mint a prosti. Igények vannak, új telefonra, tévére, kocsira, albérletre...stb Ezeket mind pénzből kell fizetni, amíg a fizetések irreálisan kevesek az elvégzendő munkához képest, addig ne csodálkozunk, hogy a lányok inkább prostinak állnak. Plusz kell ahhoz gyomor is különböző vendégekhez. De így is sokat írtam neked milyen egy prosti élete és miért választja azt. A lényeg, nincsenek hozzád hasonló palikra rászorulva.
2020. febr. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
#1 Szerintem félreértetted, a kérdező azt akarja tudni, vannak-e férfiak akik lennének prostik, csak sajnos nincs kereslet hetero férfi prostira
2020. febr. 22. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
39%
Én fizetnék tapasztalt szűz srácnak, hogy elvegye a szüzességem. Ingyen nem dugna velem senki.
2020. febr. 22. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalt szűz? Érdekes
2020. febr. 22. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

# 1


A vendégem vagy egy jó erős kávéra. xD


(Jóindulatúan feltételezem, hogy nem a szövegértési készséggel van alapvető gond.)

2020. febr. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

hogyne lenne kereslet hetero fiú prostikra!???

ez nagy tévbedés!

igenis hatalmas van, csak ugye még nagyobb tabu, mint a női prosti. ettől még működik, nekem volt egy ilyen haverom, aki lb fél év után mondta meg h ezzel keresi a lóvét, és nem is keveset ... nagyon jól néz ki, mellette bnője van, aki persze nem tudja a dolgot, lényeg h egész szépen keres, és be van táblázva rendesen.

2020. febr. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok ennek a híve, de tutkó van, aki igen.
2020. febr. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#1

na azért az vegyes dolog.

igen, van egy olyan réteg is, de létezik a másik csoport is.

2020. febr. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#6 Ez igy van, ebbol elek 18 eves korom ota nagyon is jol.
2020. febr. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 mikeXxX ***** válasza:
100%
Nyomorult embereknek lehet hogy tökéletes munka lenne ez de én FÉRFINAK tartom magam aki NEM MEGVEHETŐ ember. 40F
2020. febr. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!