Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak még olyan férfiak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan férfiak, akik azt vallják, hogy a prostitúció tökéletes munka lenne számukra csak a nők élik meg tragikusan a lelki bánataik miatt és szomorúak, amiért hetero férfiakra nincs igény?

Figyelt kérdés

#prostitúció #dzsigoló #férfi prostitúció
2020. febr. 22. 01:06
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

"volt egy ilyen haverom, aki lb fél év után mondta meg h ezzel keresi a lóvét, és nem is keveset ..."


Minden harmadik embernek van egy ilyen haverja, csak valahogy azzal a haverral sosem lehet személyesen találkozni, meginni egy sört és beszélgetni. Szóval vagy legenda az egész vagy az illetőnek valami más, illegális dologból, például drogügyletekből van pénze és ez egy tökéletes alibiszakma számára ami szintén hektikus időbeosztású (azt mégse kamuzhatja, hogy 8-tól 4-ig dolgozik egy irodaházban).


Volt egy blog, amit egy magát hímringyónak valló férfi írt aki a végén bevallotta, hogy kitalált történet volt az egész.


Gagastar Milánnal is készült egy interjú ahol eléggé megtörve, őszintén beszélt róla, hogy mennyire nem éri meg a dolog, mert az elején izgalmas vagy egy szűk kör számára, de utána már alig keresel vele pénzt. Pedig ő melegprosti volt.


Azt pedig egy külföldi oldalon írták, hogy aki igazán pénzt akar vele keresni az hírességgé válik a szakmán belül és akkor van esélye csak heteronak maradni és úgy megélni. Ugyebár nagy különbség van Justin Bieber meg egy tehetséges utcazenész között is. Utóbbinak valószínűleg még egy kis magyar tehetségkutató is elérhetetlen álom kategória.


És ennek a szakmának nem kevés költsége van. A lányoknál is, de ott nem kérdés, hogy az első hónaptól kezdve aktívan termelik a pénzt.


Ha fél évente jelentkezik be nálad 1-1 nőnemű, hamar felkopik az állad, de ha van rendes állásod is, a tarifádból nem igazán termelted még ki az öltöny, fodrász, kozmetikus, szolárium, edzőtermi bérlet árát sem.


Végül pedig, a kapitalizmusban örök szabály, hogy amire ténylegesen igény van, arra halászhálóval szedik össze az embereket. Valósággal vadásznak azokra a lányokra, akik erotikus munkát vállalnának, nem kell sem előképzettség, sem tehetség, még masszírozni is megtanít az ügynökség teljesen ingyen és akár napi kifizetést is kérhetsz.


Férfiakat sehol nem keresnek, maximum chippendale táncosokat, ott meg azért kell egy tehetség meg előképzettség.

2020. febr. 22. 13:42
 12/14 A kérdező kommentje:
mikeXxX: Mindenki megvehető, csak téged a munkáltató vesz meg a havi fizetésedért, utána meg az állam a nyugdíjadért.
2020. febr. 22. 13:43
 13/14 mikeXxX ***** válasza:
Kérdező ott a gond hogy nem is ismersz ahogy már mondtam én nem vagyok megvehető soha semmi pénzért sok kutya van aki lefekszik egy bizonyos pénzért én nem teszem ezt nekem fontosabb a büszkeségem bármi pénznél! Azt sem értem honnan jön neked hogy én dolgozok valakinek 😁!
2020. febr. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Akkor meg menj vissza szaunázni apád budai villájába és igyál még egy pohár Dom Perignont az egészségemre.


Tudod a munkával az a baj, hogy az emberek alsó 50%-a számára valódi bérrabszolgaság, nincs más választásuk, maximum az utca és a csöveslét.


Fölötte már van választási lehetőséged, ha meg benne vagy a felső 10%-ban, akkor nem is kell dolgoznod, illetve akár ingyen is csinálhatod azt, amit szeretsz.


Ha a felső rétegekbe születtél azért vagy elitista, mert sosem tapasztaltad meg a saját bőrödön a nélkülözést, ha meg sikerült felkapaszkodnod a semmiből, akkor azért, mert jobban esik az egódnak, hogy minden 100%-ban a saját érdemed, mint a nyilvánvaló erőfeszítések MELLETT a többit a szerencsének tulajdonítani.

2020. febr. 24. 00:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!