Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alap vagy nem alap elvárás a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alap vagy nem alap elvárás a másik nemtől hogy hajlandó legyen az orális szexre?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék a véleményetekre. Mit gondoltok, vajon el lehet-e várni a másiktól hogy viszonozza az orális kényeztetést, ha én is odateszem magam?

Személy szerint, a mostani párom nem hajlandó viszonozni nekem, és nem is indokolja meg. Előző kapcsolatomban ez nem így volt, ott rendszeresen csináltuk, épp ezért nekem hiányzik, de nem lennék rest visszaadni sem csakhát nincs mit.

Manapság alap elvárás ez vagy sem? Mit gondoltok?

F


2020. febr. 24. 15:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%

Nem jönnék össze olyannal aki nem szop le.

21/F

2020. febr. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem alap elvárás. Amit nem akar a másik, arra nem kényszerítheted. Ha fontos számodra az orális szex, és a partnered nem hajlandó rá, akkor másik partnert kell keresni.
2020. febr. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
37%
Alap.
2020. febr. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Ha van szexuális vonzalom akkor ott minden is lesz nem csak szopás.
2020. febr. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Inkább ugy mondanám,hogy ritka,aki nem használja a száját,nyelvét a másik kényeztetésére.

Ha nem akarja,és ez neked nagyon fontos,és nagy lemondás,akkor keress másik partnert.

2020. febr. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan nem jönnék össze olyan nővel aki elvből nem csinál valamit, ami számomra alap.ha tapasztalatlan, de fél, vagy tanítgatni kell azzal nincs probléma, de ha elutasítja, akkor nem egymást kerestük.

Olyan nincs hogy elvárás, inkább úgy fogalmaznék hogy igényeink, vágyaink vannak, és olyan embert keresünk akik ezt megadják számunkra.

Ha valakinek én túl perverz vagyok, akkor nem fogom győzködni arról hogy az a helyes amit én gondolok, hanem ráhagyom és keresek olyan partnert akivel kölcsönös a dolog és az motivál minket hogy a másik félnek jó legyen.

2020. febr. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
72%
Régebben számomra egyáltalán nem volt elvárás, hogy leszopjon a lány, de aztán egy-két profi csaj után ugy rákaptam, hogy mostmár abszolút elvárás lett nálam.
2020. febr. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%
Ha a pasim nem nyalna ki, már nem lenne a pasim 😀
2020. febr. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen, hogy manapság vagy nem manapság.


Ilyet nem lehet elvárni, mindenki azt csinál, ami jólesik neki. Ellenkező esetben erőszakról beszélünk.

2020. febr. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem pl nem annyira vonz az orál
2020. febr. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!