Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok /fiúk! Ti féltetek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok /fiúk! Ti féltetek az első alkalomkor? Ha igen, mennyire? Fiúk! Féltek, hogy fájdalmat okoztok a lánynak?

Figyelt kérdés
Fájdalom, első szex, szűz
2020. febr. 29. 06:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Dehogy féltem sexx közben.
2020. febr. 29. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, eléggé. És fájt is.

L

2020. febr. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát Én be voltam szarvra az egész szex dologtól . Nagyon féltem a fájdalomtól .

Emlékszem anno még ide is regisztráltam 18 évesen mert teljesen kétségbe voltam esve hogy mindenhogy próbáltuk és nem akar össze jönni és én meg félek hogy El fog hagyni ..

24 éves volt a Srác és én voltam az egyetlen szűz lány akivel volt dolga.

2020. febr. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Eléggé
2020. febr. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen féltem hogy fájdalmat okozok, még ha minden úgy csinálok ahogy kell, volt egy két lány ismerősöm és nagyon sok jó tanáccsal láttak el, de mondták hogy mindenkinél ez más. Három lánnyal volt úgy hogy nekik az első volt és egyik mondta csak hogy nem volt valami jó a másik kettő hogy rosszabbra számított. Tényleg próbáltam mindenre oda figyelni.
2020. febr. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!