Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti új partnernél első pár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti új partnernél első pár alkalomkor magatok vetkőztök, vagy megvárjátok, hogy a másik vegye le rólatok a főbb ruhákat is? Ez mitől függ?

Figyelt kérdés
Új fiú került az életembe, és teljesen tanácstalan vagyok hogy mit kéne tennem. Eddig még sosem volt ebből bökkenő, de vele nem tudom elkezdeni azt, hogy leveszem a felsőm, és lassacskán a többit is... Mármint akarni akarom, csak olyan esetlennek látszik a művelet lepörgetve a fejemben.
2019. máj. 7. 08:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Megvárom amíg a másik le hámozza rólam.

25N

2019. máj. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez helyzettől függ.

Vagy én kezdek el vetkőzni, vagy a pasi vetkőztet. Az utóbbit jobban szeretem

2019. máj. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam vetkőzni. Megvárom, hogy a pasi vetkőztessen.
2019. máj. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a szex mindig elég random jön. Egyikünk lehámozza a másikról a fölső vagy valamit aztán tudjuk hogy szex lesz akkor mindketten levesszük a saját ruháinkat.
2019. máj. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Férfiként azt tudom neked mondani, hogy eddig minden partnerem ruháit én vettem le először, olyan volt, hogy a lány esetleg "besegített"😁
2019. máj. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Ő nem veszi a lapot, hogy mi van?
2019. máj. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!