Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy csábítsam el azt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csábítsam el azt a férfit aki nekem tetszik?

Figyelt kérdés
Elhataroztam hogyha legkozelebb talalkozunk megkerdezem akar e velem szexelni. (szexeltunk mar parszor) viszont nekem be is jon. Mit csináljak hogy belém szeressen? Általába ha volt valami kívánsága szex téren mindig teljesitettem, Belem szerethet ugy hogyha minden vágyát teljesitem? Vagyis "leveszem a labarol"?
2020. febr. 29. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Nem feltétlenül fog beléd szeretni. Nagyobb az esélyed arra, hogy akár rendszeresen is kihasználjon!
2020. febr. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

Ha már szexeltetek és megvan neki az elérhetőséged akkor nyugi, szólna ha megint akarná


Ha így rakerdezel, hogy nem akarna e megint megdugni, jó eséllyel pörög alazod magad előtte


Női büszkeségrol hallottál már?

2020. febr. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Sehogy,tudja hogy egy nagy k urva vagy,csak jól kihasznál jól teszi.
2020. febr. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Ha olyasvalamit adsz neki amit más nőtől sose kaphat meg, akkor jó eséllyel a tiéd lesz a pasi. :) Nem kell minden vágyát teljesíteni, elég csak azt amit titkol mások elől. Rá kell jönni hogy mik az elfojtott fétisei.
2020. febr. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Manapság már nem gond, bármelyik fél kezdeményezhet! Persze az esetek 99%-ában továbbra is a lány várja el a fiútól, de akár Nálatok is miért ne lehetne a maradék 1% ? Mond meg Neki nyíltan, hogy mit érzel, és akkor ha sikerül, már hamarabb komolyra fordulhat a dolog, mint ha csak várnál! Ha csak a kívánságait teljesíted, azt akár úgy is értelmezheti, hogy veled bármit lehet az ágyban, nem vagy semmi jónak elrontója, de nem biztos, hogy abból "komoly kapcsolatra" gondolna!

Egy régebbi, és a mostani munkahelyemen is voltak kolleginák, akikre nem is gondoltam úgy, mint nőkre, és Ők nyiltan felvállalták irántam az érzéseiket! (Csak ketten nem voltak az eseteim, a harmadik meg túl fiatal volt hozzám) Próba szerencse, majd kiderül, hajrá! 😉

32/F

2020. febr. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66%
Hogyha minden vágyát teljesited végül nem marad semmi ami miatt akarna téget. Nagyon rossz taktika!
2020. febr. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!