Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Akiknek több szeretőj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Akiknek több szeretőjük van. Nálatok h működik? 22L

Figyelt kérdés
Ha megismertek pár új lányt, akkor a régi szeretőitekkel is ugyan úgy foglalkoztok, vagy ők ilyenkor a háttérbe vonulnak, és az "új" lányoké minden figyelmetek?
2020. márc. 2. 23:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem.Ezt lehetetlen hosszú távon kivitelezni.Tapasztalatbol mondom,nekem nem ment.Szval lehet,hogy jól hangzik,meg lehet erröl álmodozni,de a valóságban az ilyesmi annyira leköt,leterhel,hogy egyszerűen semmire sincs időd.Főleg,ha a távolság sem elhanyagolható.

Személy szerint egyszer úgy alakult,hogy 3nővel voltam kapcsolatban.Mielőtt megköveznétek,ezek olyan indulófélben lévő kapsolatok voltak,igazából nem volt még egyik sem komoly.Ahogy múlt az idő egyre több energiát követelt mindez.A végén már egy perc nyugtom sem volt.Hol ide kellett telefonálnom,hol amoda irnom,hol az egyiknél voltam,mikoözben várta a másik,h mikor megyek. szval

Én bedobtam a törölközőt.

2020. márc. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mindig az aktuális !
2020. márc. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Tehát akkor az új nőre szánjátok minden időtöket, a régi meg maradjon talonba?

Értem

2020. márc. 3. 22:36
 14/15 anonim ***** válasza:
Nemérted.Ez nem ilyen tudatos dolog,hogy akkor ez most talonba marad,hanem nincs időd.Arról van szó,hogy megpróbál mindinkább megfelelni mindenhol,de ez nem működik.(Nem szakadhatsz többfelé,ugyis bebukod elöbb-utóbb valahol.)És akkor két lehetőség van.Vagy szakít ,és egy marad,lásd fenn,amit irtam,vagy megvan ugyan mind,de valamelyikre nem jut elég idő.Nyilván arra,amelyik kevésbé fontos.
2020. márc. 4. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem egyszerű megszervezni de mindenki kap figyelmet
2020. márc. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!