Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire para, ha apámnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire para, ha apámnak beszámolok a szexkalandjaimról?

Figyelt kérdés

Járunk néha strandolni is, ott a zuhanyzóban zavarban van előttem. Lehet, hogy frusztrálja, hogy túlnőttem őt odalenn?

19F


2020. márc. 8. 23:26
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Nem zavarja, egy apa inkább büszke rá. Egyébként nem para, azért nem kell naturális részletekig belemenni - azt a kocsmában szokás a haverok között.
2020. márc. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nem para, ha zavarja majd szólni fog.
2020. márc. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
izgis 19l
2020. márc. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

álló farokkal zuhanyoztok közösen a strandon?

mert ha nem áll, akkor a méretről nem lehet semilyen következtetést levonni

2020. márc. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom.Én nem ecseteltem apámnak,hogy mekkora ász vagyok.Nekem ez olyan dicsekvésnek tünt volna .Nem szeretem az önfényezést másoktol sem.Másodsorban magánügy.19 évesen önálló voltam,és voltak saját dolgaim,amik senkire nem tartoztak. Elég,ha otthon tudták,van valakim ,oszt csá.


Apád nem a vetélytársad,es sztem pont le...ja,hogy mekkora a f...od.Neki annyi eleg,hogy egeszseges,normális beállitottságú fia van.

Minden szülönek megnyugtató,ha a gyereke felkeszült az életre.


És ne traktáld a szexuális életeddel feleslegesen.Látott már fán rigót,elhiheted.

2020. márc. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"Neki annyi eleg,hogy egeszseges,normális beállitottságú fia van." Háát, aki az apja farkához méricskéli a strandon a sajátját, az szerintem nem biztos, hogy normális beállítottságú.
2021. jan. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!