Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lànyoktol kèrdem: nagy para...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zuzu82 kérdése:

Lànyoktol kèrdem: nagy para ha sokkal kisebb pèniszem van mint a csajom ex baràtja?

Figyelt kérdés

2 hete jottunk ossze, kb. minden nap talàlkoztunk de csak smàrolàs volt eddig, s nem titok hogy jovohèten szeretnènk àttèrni a szexre. Egy kicsit viszont bebaràsztam mert tudom hogy a baràtnom volt pasija elèg hires arrol hogy nagy pèniszel rendelkezik (tobb csaj mondta màr) mig az enyèm hàt erosèn àtlag alatt van. Minden màsban feltom venni a versenyt az ex-el, kivève ebben.


Erre jogosan vagyok ràparàzva? Van olyan hogy annyira kivan màr tagulva a csaj hogy nem èrez semmit? Vagy legalàbb is azèrt valoszino hogy kevèsbè fogja èlvezni. Mit tudnèk kitalàlni? szeretkezzunk mindig sotètben?



2018. szept. 16. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Hát necces, hogy hiányozni fog neki. Bár ha egyforma vastag, akkor nemhiszem, hogy gond lenne. Én sajnos voltam már így. Hiányzott az a kicsit fájdalmasan jó feszîtő érzés. 20/L
2018. szept. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem pára nyugi
2018. szept. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
* para
2018. szept. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
na most az a para hogy nekem elèg vèkony is, szal nem tudom, valamit ki kène talàlni.
2018. szept. 16. 23:00
 5/8 Eszti1111 válasza:
Ha eljutsz vele a nagy pillanatig, igyekezz nem parázni. Kényesztesd, kérdezd meg mit szeret, csúcsra juttadhatod, akár péniszed nélkül is, lehet, hogy máshogy nem is tud elmenni, lehet, hogy az exe szerszámától fájt neki a szex. Ja és valószínűleg ő is parázik valamitől,például hogy nem tökéletes a melle, a teste a bőre az illata, a puncija. Beszélgessetek, mondjátok ki ha tetszik valami , ha féltek valamitől, ha nem szerettek valamit. Ne a poróból indulj ki, vagy abból, hogy a többi lány mit mond. Ja és ha fiatalok vagytok, nincs ő még kitágulva, rugalmas még :)
2018. szept. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Picit az, én ugyanilyen helyzetben vagyok, kb harangozni tudok a csajban. De ha 110%osan odateszem magam, akkor már jó neki is, sőt, kielégíteni is sikerült. De mindenesetre nem a legjobb szituáció ez, neked sem, és a csajnak sem.
2018. szept. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Megtörtént már azóta?
2018. szept. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Katesz01 ***** válasza:
ja, nekem jo volt, neki szerintem annyira nem.
2018. szept. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!