Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ismerkedésnél hogyan célozhatn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésnél hogyan célozhatnék rá hogy nagy farkam van?

Figyelt kérdés
Persze úgy hogy a lány ne nézzen parasztnak, de azért mégiscsak tudja hogy mi a helyzet:D
2020. márc. 13. 10:53
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Emiatt vagy paraszt

Kit érdekel a farkad? :D őszintén

Meg ha még nagy is lenne, nem csak kamuznál, és itt akarnál felvágni vele

2020. márc. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a lányok pont leszarják ha nagy a farkad tapasztalatból mondom max úgy említsd meg ha szexuális témákról van szó te meg objektívan írd le
2020. márc. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szereted a lovakat? Deréktól lefelé az vagyok.
2020. márc. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kentaur?
2020. márc. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tedd ki az asztalra! Ha elegáns vagy hagyod egy meglepinek az első alkalomra... Akkor van cumi ha nagyobbhoz van szokva akkor hiába hőbörögtél volna vele :)
2020. márc. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sehogy. Amíg nem jutsz el az ágyig addig nem fogja érdekelni, sőt inkább f...szfej bunkónak fog tartani ha a cerkáddal kérkedsz és el sem jutsz az ágyig. Ha meg eljutsz odáig akkor úgyis látja és inkább arra koncentrálj, hogy használd ésszel amid van, örömet és ne fájdalmat okozz vele.
2020. márc. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Van egy nagy banánom. Nagyon szeretem fogdozni, de megenni és nyalogati nem én szoktam.


U.i.: minek akarod hangoztatni? Van aki a Minit szereti... :D

2020. márc. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7 Elvileg elég könnyűvérű a lány szóval gondoltam nála lehet ez is plusz pont lenne:D de lehet tényleg nem kéne hangoztatni, ha eljutunk odáig úgyis kiderül majd.
2020. márc. 13. 13:10
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez miért lenne olyan fontos? A személyiségeddel add el magadat...
2020. márc. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mondd neki, hogy néger alkat vagy ;)
2020. márc. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!