Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon kövér lányokkal milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kövér lányokkal milyen a sex?

Figyelt kérdés

Eddig csak vékony vagy majdnem anorex csajaim voltak. De most bejött az életebe egy nagyon kövér csaj.

És nem nagyon tudom,hogy is menne a dolog. A régi csajok jóformán pörögtek a rudamon. Ő biztosan nem fog...



2020. márc. 20. 09:50
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
80%
15! Hogy tudsz így írni a feleségedről, ez nagyon alja! Szégyellheted magad!
2020. márc. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
68%
#15. Szívesen meg koronáználak...
2020. márc. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
80%

Barátaim miért szóltok le másokat? Van akinek a teltebb nők tetszenek másoknak meg nem. Ha nektek nem tetszik, akkor semmi gond, nem kezdtek velük és kész, attól még ember a másik és nem kell sértegetni senkit.

Kedves kérdező te meg döntsd el, hogy tetszik-e neked a lány és kész. Egyébként - ha nem kóros elhízás/soványság - nem a testsúlytól függ ki milyen a szexben. Volt már sovány és telt partneremből is nagyon és nagyon gyenge is.

2020. márc. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
61%
Nekem tetszenek,jó volna már egy barátnő.
2020. márc. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
48%

Bocsánat, de hogy ír a 15-ös? Őszintén elmondja amit érez és ő tehet róla, hogy azt érzi egy lusta, elhízott és tohonya feleséggel olyan a szex számára mint egy döglött bálnával? Nem tehet róla. A probléma a prostizással és a megcsalással van. Nem azzal.

Mellesleg mit tegyen??? Ha elhagyja 50 évesen x év házasság után, akkor egy görény, hogy ilyet mer tenni. Ha a negatív érzései ellenére vele marad, akkor meg azért jellemtelen. Az érzéseket pedig nem lehet irányítani. Akkor mit is kéne tennie? Álszent népség, miközben ti hogy beszéltek mindenkiről? Ideje lenen felébredni.

2020. márc. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
18%
Egyén függő. Nekem semmilyen. Ha nem áll fel, akkor nehéz bármit is csinálni. Legyek felszínes, igazából leszarom, nekem igenis számít a külső. Azt mondom 50-50% külső és belső. Nem vagyok tökéletes, de saját elvárásaimnak próbálok megfelelni. Ha valakinek nem tetszik/tetszek, akkor ez van. Mit kezdjek vele? Sajnos sokat nem tudok, másnak meg tetszek... Persze egyénre szabottan lehet változtatni néhány dolgon, de nem radikálisan! Azért saját bőrömben is szeretném jól érezni magam. Ugyan így vagyok a másik oldalról is. Ha valaki nem jön be: lehet kedves, aranyos, meg ilyesmi, de nem nyitok felé. Emberszámba veszem, nem sértegetem, de miért próbáljak szinlelni olyat, amire esély sincs? Másnak bejön, ezt elfogadom. Nem tudok az ízlésemen változtatni, amióta érdekelnek a lányok, az összes vékony volt. Összes többire pedig szexuálisan nem igen gondoltam. Az más probléma szerintem ha valaki hosszas kapcsolatban változik, de kedves Norbit is lehet szidni, ettől még van igazság a mondandójában! Illik odafigyelni a másik elvárásaira. Hogy ez kinek milyen és mennyi az pedig mindenkinek a saját dolga
2020. márc. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem nagyon jó. Kövér barátnőm van, és nagyon jó az ágyban. Jól tud szopni, én pedig imádom a nagy melleit szex közben egyre erősebben gyurkálni és paskolni.
2020. márc. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
30%

Lehordjátok a 15-öst, holott teljesen igaza van.

Ahogy Schobert Norbi is mondta :

beleszeretsz és vonzódsz egy 55kg-os lányba-nőbe. Majd 15év múlva lesz belőle egy bálna. És azt várják ezek a nők, hogy ugyanolyan vonzódással és vággyal akarja az ember megcsókolni, átölelni stb stb. Egy olyan nőt, akit már 20 éve se akart magának. OK, elfogadom, hogy mindenki változik, de akkor is.

Hú de tudnám még folytatni, de nem teszem, mert lehurrogtok.


Na és ez is amiket leirtam volt többek között az oka, hogy én nem mentem bele a szokványos vallási-társadalmi-családi normákba, azaz nem nősültem meg soha.


Igy még szabadabban mondhatom a véleményem, akinek meg nem tetszik, bekap....ja. De akkor is most 50é-en is 40-50kg-os lányokkal vagyok, mert nekem igy a jó.


Igen mondták sokan, hogy a duci nők sokkal vidámabb lelkek, odaadóbbak az ágyban, stb stb. Ezt elhiszem, mert nekem is volt ilyen. De az x-edik szétszedjük egymást után, már nem tetszett annyira a látvány, ahogy a #15 is mondta.


Sorry én igy vélekedek és igy érzem jól magam és sztem ez a fontos, hogy mindenki érezze jól magát mindig, hogy ki mitől, azt pedig ne minősitsük, legyen elég az, hogy egy utcai idegbeteggel kevesebb :-)

2020. márc. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
0%
#15 vagyok, feleségem tud a prostizásról, igazábóp a kapcsolatunk már 15 éve csak érdekkapcsolat. Ő igényli velem a szexet ezért megteszem, de nem örömömben.
2020. márc. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
0%

"Ő igényli velem a szexet ezért megteszem, de nem örömömben."

Ember! Ez nagy riszpekt! Ez a sok lepontozó, szánalom választ adó, 0 életű szerencsétlen azt sem tudja hogy mi az a csajozás, csak kötekednek mert még csak ki sem veri nekik senki...

2020. ápr. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!