Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet ennyire rosszindula...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ennyire rosszindulatú valaki? Miért?

Figyelt kérdés

Anyám beszélt a húgával telefonon miközben vasalt én meg hallottam a beszélgetést.. A harmadik tesójuk (húguk) és a barátja otthoni karanténban vannak, mivel külföldről jöttek haza és nem mehetnek sehová 14 napig.


Anyám húga mondta telón, hogy ő egyáltalán nem sajnálja Esztit, és hogy meg is érdemli a sorsát, és reméli a Stefinek(a pasi) jó nagy fa..za van, és két hétig legalább szenved egy kicsit tőle a hugica. :DD hát engem elkapott a röhögőgörcs.. nem értem mi ez a hozzáállás? Egy nőnek fáj a szex, vagy mi?


Anyám húga egyébként azért neheztel a közös húgukra, mert nem dolgozik és csak eltartatja magát a pasival, de közben állítólag valakivel csalja a hapsit, de a hapsi meg minden évben többször elvisi nyaralni meg luxust biztosít neki.


Még ha így is van, minek rosszmájú?



2020. márc. 23. 08:55
 1/7 kisördög1 ***** válasza:
100%
Mert irigy.
2020. márc. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
Nekem jó nagy farkam van
2020. márc. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Irigység, frusztráció, rosszindulat - kéz a kézben jár. Sajnos ilyenek vagyunk mi sokszor magyarok. Bár nincs lánytestvérem, de ha szimplán a barátaimnak "jól megy" akkor nem irigykedem rájuk, hanem örülök neki.
2020. márc. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert a nőknek annyira rendben van a magánéletük, hogy mindig ráérnek máséval foglalkozni.
2020. márc. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez most egy kétoldalú dolog.


Az egyik, hogy az Eszti ezek szerint egy aranyásó, az ilyen nők miatt lesz egyre több férfi előítéletes a normális nőkkel is. Ha te is ezek közé sorolod magad, akkor nőként illő lenned elhatárolódnod az ilyen nőktől. Ha te is aranyásó vagy, akkor nem szóltam.


Mondjuk a srác is balek, hogy ilyen kapcsolatba belemegy, de ez már áldozathibáztatás.


Anyád húgának meg valószínűleg sivár az élete, jót tenne neki egy pszichológus, illetve valószínűleg a szexuális életével sincs minden rendben, de felnőtt nő, maga tudja megoldani, első körben a pszichológus lenne a megoldás.

2020. márc. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Micsoda színvonalas beszélgetés!! Ezt utálom a nőkben, hogy képmutatóak, utána meg kedveskednek egymással, undorító!!!
2020. márc. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
igen a srác balek, de ez még nem áldozathibáztatás csak megállapitás. ha azt modnjuk csak ő a hibás az lenne az, ugyanakkor ő az egyetlen aki ki tudna ebből törni. nylván a lány is hibás de neki nem érdeke a változtatás, neki igy jo. de a rozsaszinköd elég erős, én is voltam benne többször. anyád nem rosszindulatu csak unatkozik ezért foglalkozik más dolgával. de beszélni valamiről szabad
2020. márc. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!